Producenci
HP Inc. CP1025 Bęben obrazowy CE314A
Opis
Bębny obrazowe HP 126A LaserJet zapewniają profesjonalny wygląd dokumentów i materiałów marketingowych oraz wydajność pracy w domu i w biurze, ponieważ pozwalają zaoszczędzić czas i materiały eksploatacyjne. To bębny obrazowe stworzone z myślą o niezawodności.
Dane techniczne
| Specyfikacja techniczna | Średnia wydajność bębna - 14000 stron w czerni, 7000 stron w kolorze |
| Kolor | Kolorowy |
| Kolor | Czarny (black) |
| Rodzaj wkładu | Bęben |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP LaserJet Pro CP1025 Color (CE913A) |
| Wymiary | Opakowanie 363 x 92 x 160 mm |
| Waga | 0.9 kg |