Producenci
HP Inc. Drukarka CLJ Ent 6700dn Prntr 6QN33A
Opis
Drukarka HP Color LaserJet Enterprise 6700dn (6QN33A)
Solidna produktywność. Niesamowita wydajność.
Przekształć swoje procesy pracy za pomocą zaawansowanych możliwości w kompaktowej obudowie. Dostosowywane konfiguracje, od szybkości drukowania po kolory paneli, pomagają spełnić potrzeby zapracowanych zespołów. Wszystko to przy jednoczesnej ochronie firmy przed ewoluującymi cyberzagrożeniami.
Konfigurowalne i skalowalne rozwiązania
Uzyskaj funkcjonalność, której potrzebujesz, dzięki bezprecedensowym, elastycznym konfiguracjom tworzonym na zamówienie. Zoptymalizuj swoje urządzenie pod kątem potrzeb biznesowych i budżetu.
Wszystko, czego oczekujesz od drukarki biurowej
Zaawansowane rozwiązania czynią tę drukarkę A4 najlepszym wyborem, który sprosta wszystkim potrzebom Twojego zespołu.
Szybka i bezproblemowa cyfryzacja
Dostosuj swoje wrażenia z drukowania, dzięki połączonym z chmurą aplikacjom HP Workpath. Dostęp do spersonalizowanych treści oraz integracja papierowych i cyfrowych procesów pracy.
Ciągła ochrona dzięki HP Wolf Security
Dzięki temu, że HP Sure Start zawsze działa za kulisami, kod operacyjny (BIOS) jest automatycznie sprawdzany podczas uruchamiania i naprawia się, jeśli zostanie naruszony.
Dane techniczne
| Model | 6QN33A |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A5 |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | B6 |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 55 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 55 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 100000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 5c |
| Język drukarki | HP PCL 6 |
| Procesor drukarki | 1,2 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 2 GB |
| Maksymalna pamięć | 6 GB |
| Podajnik papieru | Do 650 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Do 500 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Folia |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier dziurkowany |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki |
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier firmowy |
| Rodzaj nośnika | Papier ekologiczny |
| Rodzaj nośnika | Karton |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Pocztówka |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 220 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Ethernet | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | Brak |
| Złącza | 1 x USB |
| Kolor | Indygo |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 415 mm |
| Szerokość | 500 mm |
| Głębokość | 460 mm |
| Waga | 31.14 kg |