Producenci
HP Inc. Drukarka Color Laser 150nw 4ZB95A
Opis
Color Laser 150nw
Drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne. Przeznaczona do użytku tylko z wkładami z oryginalnym układem scalonym HP. Wkłady z układami scalonymi innych producentów mogą nie działać, a te, które działają dzisiaj, mogą nie działać w przyszłości.
Dane techniczne
| Model | Color Laser 150nw |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | B6 |
| Format | A4 |
| Format | A6 |
| Format | A5 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 18 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 4 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Obciążenie miesięczne | 20000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | SPL |
| Procesor drukarki | Szybkość procesora: 400 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 64 MB |
| Maksymalna pamięć | 64 MB |
| Podajnik papieru | Podajnik na 150 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Odbiornik na 50 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 220 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | RJ-45 |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 274.4 mm |
| Szerokość | 382 mm |
| Głębokość | 397.8 mm |
| Waga | 10.04 kg |