Producenci
HP Inc. Drukarka Color LaserJet Enterprise 5700dn 6QN28A
Opis
Drukarka HP Color LaserJet Enterprise 5700dn (6QN28A)
Mocno kompaktowa. Niezwykle wydajna.
Przekształć swoje procesy pracy za pomocą zaawansowanych możliwości w kompaktowej obudowie. Od prędkości drukowania po kolorowe panele zdobądź elastyczne konfiguracje, które wyjdą naprzeciw Twoim potrzebom każdego dnia. A wszystko to, chroniąc Twój biznes przed ewoluującymi cyberzagrożeniami.
Więcej niż tylko drukarka w kompaktowej obudowie
Zwiększ wydajność dzięki skalowalnym konfiguracjom, które zapewnią Ci maksymalną produktywność i wyjdą naprzeciw dużym potrzebom w zakresie drukowania.
Szybka i bezproblemowa cyfryzacja
Dostosuj swoje wrażenia z drukowania dzięki połączonym z chmurą aplikacjom HP Workpath. Dostęp do spersonalizowanych treści oraz integracja papierowych i cyfrowych procesów pracy.
Skalowalne rozwiązania z możliwością personalizacji
Uzyskaj funkcjonalność, której potrzebujesz, dzięki bezprecedensowym, elastycznym konfiguracjom tworzonym na zamówienie. Zoptymalizuj swoje urządzenie pod kątem potrzeb biznesowych i budżetu.
Ciągła ochrona dzięki HP Wolf Security
Dzięki temu, że HP Sure Start zawsze działa za kulisami, kod operacyjny (BIOS) jest automatycznie sprawdzany podczas uruchamiania i naprawia się, jeśli zostanie naruszony.
Dane techniczne
| Model | 6QN28A |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Format | A5 |
| Format | B6 |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 43 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 43 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 80000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 6 |
| Język drukarki | HP PCL 5c |
| Procesor drukarki | 1.4 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 1.5 GB |
| Maksymalna pamięć | 3.5 GB |
| Podajnik papieru | Do 650 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Do 250 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Folia |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier dziurkowany |
| Rodzaj nośnika | Karton |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Rodzaj nośnika | Papier ekologiczny |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier firmowy |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Papier średnio gruby |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 220 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB |
| Kolor | Indygo |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 470 mm |
| Szerokość | 885 mm |
| Głębokość | 770 mm |
| Waga | 31.14 kg |