Producenci
HP Inc. Drukarka Color LaserJet Managed E85055dn T3U66A
Opis
Maksymalna produktywność przy zachowaniu wyjątkowej jakości kolorów.
Drukowanie fenomenalnych kolorów przy jednoczesnej maksymalizacji czasu sprawnego działania teraz z oryginalną technologią tonera HP JetIntelligence. Niezmiennie szybkie, znakomite wydruki i najmocniejsze na świecie zabezpieczenia.
Urzekające kolory, które przykuwają uwagę
- Specjalny tryb druku z użyciem szerszej gamy kolorów zapewniający wyższy poziom wyrazistości dokumentów i materiałów marketingowych.
- Profesjonalny wygląd każdej strony, żywe kolory i wysokiej jakości kolorowe wydruki, które wytrzymują próbę czasu.
- Profesjonalna jakość i wydajność dzięki zastosowaniu oryginalnych wkładów HP z tonerem JetIntelligence i oryginalnych bębnów HP.
- Możliwość przygotowywania materiałów marketingowych w formacie A3 w trybie druku bez marginesów na papierze SRA3 i z użyciem funkcji przycinania.
Najbezpieczniejsze drukowanie w świecie HP
- Każda drukarka we flocie sprawdza swój kod operacyjny i naprawia się samoczynnie po atakach.
- Wychodzące połączenia sieciowe drukarki są kontrolowane w celu powstrzymywania podejrzanych żądań i udaremniania działania destrukcyjnego oprogramowania.
- Działanie pamięci jest monitorowane w celu automatycznego wykrywania i powstrzymywania ataków
- Oprogramowanie układowe jest automatycznie sprawdzane podczas rozruchu urządzenia, aby określić, czy jest autentyczne, podpisane cyfrowo przez HP.
Minimalna ilość przerw, maksymalna wydajność
- Toner o długiej żywotności z kontrolą dostępu do materiałów eksploatacyjnych pomaga zmniejszyć koszty druku w przeliczeniu na stronę i zapobiec przedwczesnej wymianie wkładu.
- Wymiana tonera i bębna w ciągu kilku sekund. Oba te elementy są łatwo dostępne i są już zainstalowane w urządzeniu.
- Możliwość dostosowania tej drukarki do potrzeb firmy, dzięki szerokiej gamie akcesoriów do obsługi papieru.
- Załaduj arkusze i drukuj. To urządzenie HP LaserJet błyskawicznie wychodzi ze stanu uśpienia i szybko drukuje nawet 56 str./min (A4).
Stworzone z myślą o ochronie środowiska
- Oszczędność papieru od razu po wyjęciu z opakowania. Druk dwustronny stanowi domyślne ustawienie w trybie oszczędzania papieru.
- Wystarczy drukować tylko te zadania, które są potrzebne przy użyciu HP Roam for Business, aby zmniejszyć ilość marnowanego papieru, tonera i czasu.
Dane techniczne
| Model | Color LaserJet Managed E85055dn |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A3 |
| Format | A5 |
| Format | A4 |
| Format | B5 |
| Format | B4 |
| Format | B6 |
| Format | Oficio 216 x 340 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 56 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 56 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 50000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | Apple AirPrint |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | PCL 5 |
| Procesor drukarki | Szybkość procesora: 1.2 GHz |
| Podajnik papieru | Podajniki standardowe: Podajnik uniwersalny na 100 arkuszy, podajnik na 550 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Standardowy odbiornik: Odbiornik na 500 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Karton |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 g/m² |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 4 x USB 2.0 |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 520 mm |
| Szerokość | 610 mm |
| Głębokość | 556 mm |
| Waga | 52.3 kg |