Producenci
HP Inc. Drukarka Color LaserJet Pro 3202dn 8D7L0A
Opis
HP Color LaserJet Pro 3202dn (8D7L0A)
Przeznaczone dla zespołów, które potrzebują profesjonalnej wydajności i szybkiego druku dwustronnego w wysokiej jakości, produktywności i wielokrotnie nagradzanej niezawodności w pozwalającej zaoszczędzić miejsce konstrukcji.
Profesjonalne kolory i szybkość
Szybkie, automatyczne dwustronne drukowanie w kolorze z prędkością 25 str./min.
Profesjonalne zabezpieczenia, które pomagają chronić Twoją firmę
Chroń swoją firmę dzięki proaktywnym, wbudowanym zabezpieczeniom gotowym do pracy zaraz po podłączeniu oraz tonerem odpornym na manipulacje.
Komfort pracy dzięki nagradzanej niezawodności
Wielokrotnie nagradzana niezawodność zapewnia wydajność, na którą możesz liczyć strona po stronie.
Kompaktowa i energooszczędna konstrukcja
Niewielkie wymiary i technologia HP AutoOn/Auto-Off pozwalają zoptymalizować zużycie energii przez drukarkę.
Dane techniczne
| Model | Color LaserJet Pro 3202dn |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | Koperta B5 176 x 250 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A5 |
| Format | A4 |
| Format | Monarch 98 x 191 mm |
| Format | 267 x 184 mm |
| Format | 216 x 356 mm |
| Format | 216 x 279 mm |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | No. 10 104 x 239,4 mm |
| Format | B6 |
| Format | 16K |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 25 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 25 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 40000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | URF |
| Język drukarki | HP PCL 6 |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript |
| Język drukarki | PWG |
| Język drukarki | PCLm |
| Język drukarki | HP PCL 5 |
| Język drukarki | JPEG |
| Procesor drukarki | 1,2 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Maksymalna pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Folia |
| Rodzaj nośnika | Karton |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier dziurkowany |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier firmowy |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Papier broszurowy |
| Rodzaj nośnika | Pocztówka |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 200 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Ethernet | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 12 miesięcy |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Grafitowy |
| Wysokość | 254.19 mm |
| Szerokość | 390 mm |
| Głębokość | 419.12 mm |
| Waga | 13.8 kg |