Producenci
HP Inc. Drukarka Color LaserJet Pro 4202dw 4RA88F
Opis
Szybkie drukowanie w kolorze i łatwa konfiguracja.
LaserJet Pro to oszałamiające szybkości drukowania w kolorze i łatwa konfiguracja.
Maksymalna wydajność kolorowego druku
Wesprzyj swój zespół za pomocą tej kompaktowej, wysokowydajnej drukarki kolorowej, idealnej dla 10 użytkowników.
Zwiększ bezpieczeństwo dzięki HP Wolf Pro
Zapewnij bezpieczeństwo swojej floty, dzięki wbudowanym zabezpieczeniom. Fabrycznie skonfigurowane ustawienia oznaczają, że urządzenie jest od razu gotowe do pracy.
Szybko konfiguruj drukarki.
Szybko konfiguruj drukarki, aby bardziej się skupić na swojej działalności.
Zrównoważone drukowanie
Zaprojektowane na nowo, oryginalne wkłady HP TerraJet pozwalają zmniejszyć wykorzystanie tworzyw sztucznych oraz energii zużywanej podczas drukowania.
Dane techniczne
| Model | HP Color LaserJet Pro 4202dw |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | 16K |
| Format | A5 |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | B6 |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 33 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 33 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 50000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL 6 (XL) |
| Procesor drukarki | Szybkość procesora: 1200 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 512 MB |
| Maksymalna pamięć | 512 MB |
| Podajnik papieru | Maksymalna pojemność podajnika (arkusze): Maks. 850 arkuszy (z opcjonalnych podajnikiem na 550 arkuszy |
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Papier broszurowy |
| Rodzaj nośnika | Pocztówka |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 176 g/m² |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 420 mm |
| Szerokość | 636 mm |
| Głębokość | 421 mm |
| Waga | 16.33 kg |