Producenci
HP Inc. Drukarka DesignJet T1600dr 36-in Printer 3EK12A
Opis
36-calowa drukarka HP DesignJet T1600dr
Projekty nabiorą rozpędu. Radykalnie proste rozwiązania i najłatwiejszy druk z plików w formacie PDF umożliwiają każdemu ciągłe osiąganie znakomitych wyników bez najmniejszego problemu. Zawsze na czas z największą szybkością druku w najbardziej kompakt
Idealne rozwiązanie dla grup roboczych CAD i GIS w zinformatyzowanych firmach, które poszukują sposobów na poprawę współpracy i komunikacji w zespołach.
- Wysoka produktywność zespołów dzięki najbardziej kompaktowej i cichej drukarce. Radykalnie proste rozwiązania i najłatwiejsze drukowanie plików w formacie PDF pozwala z łatwością uzyskać oczekiwane wyniki. Łatwe drukowanie i dzielenie się zadaniami za pomocą urządzenia mobilnego z aplikacją HP Smart.
- Postępy na każdym etapie realizacji projektu. Zawsze na czas z największą szybkością druku i zintegrowaną funkcją automatycznego układania wydruków. Odwzorowanie najdrobniejszych szczegółów od linii po kolory dzięki unikalnej platformie Adobe PDF Print Engine.
- Korzystanie z najbezpieczniejszej na świecie drukarki wielkoformatowej zapewniającej najlepszą ochronę sieciową.Użytkownik decyduje, kto ma dostęp do drukarki i dokumentów poufnych. Bezpieczna flota przez cały czas.
Zaprojektowane z myślą o najlepszych wynikach wyjątkowa wydajność przyspieszająca realizację projektów
- 914 mm
- Karta sieciowa Gigabit Ethernet (1000Base-T), Wi-Fi (z opcjonalnym modułem Jetdirect), obsługująca następujące standardy: TCP/IP, BootP/DHCP (tylko IPv4), DHCPv6, TFTP (tylko IPv4), SNMP (v1, v2c, v3), zgodność z Apple Bonjour, WS Discovery, wbudowany serwer internetowy (HTTP, HTTPS), IPsec, SMTP (e-mail), drukowanie Raw IP (9100), LPD, IPP, drukowanie WS, NTLM v2, SMBv3, SSL/TLS, uwierzytelnianie 802.1 X (LEAP, PEAP, EAP-TLS), DFS
- Podawanie arkuszy, dwa automatyczne przednie podajniki rolkowe, inteligentne przełączanie rolki, wbudowany odbiornik z układarką, pojemnik na nośniki, automatyczna obcinarka pozioma
- Wydrukuj
Drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne. Przeznaczona do użytku tylko z wkładami z oryginalnym układem scalonym HP. Wkłady z układami scalonymi innych producentów mogą nie działać, a te, które działają dzisiaj, mogą nie działać w przyszłości.
Dane techniczne
| Model | T1600dr |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A0 |
| Format | A1 |
| Format | A2 |
| Format | A6 |
| Format | A5 |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 19.3 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Język drukarki | AFP |
| Język drukarki | HP-RTL |
| Język drukarki | HP-GL/2 |
| Język drukarki | CALS G4 |
| Język drukarki | Apple AirPrint |
| Zainstalowana pamięć | 128 GB |
| Maksymalna pamięć | 500 GB |
| Podajnik papieru | Podawanie arkuszy, dwa automatyczne przednie podajniki rolkowe, inteligentne przełączanie rolki, wbudowany odbiornik z układarką, pojemnik na nośniki, automatyczna obcinarka pozioma |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier powlekany |
| Rodzaj nośnika | Folia |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 328 g/m² |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | Brak |
| Akcesoria w zestawie | Drukarka HP DesignJet T1600, podstawa drukarki i pojemnik na nośniki, osie (×2), głowice drukujące, startowe wkłady atramentowe, podręcznik użytkownika, przewody zasilania |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 760 mm |
| Szerokość | 1390 mm |
| Głębokość | 1080 mm |
| Waga | 85 kg |
| Pozostałe parametry | ZUŻYCIE ENERGII
TYPY ATRAMENTÓW
STANDARDOWE ROZMIARY NOŚNIKÓW (ROZMIARY ROLEK SYSTEM METRYCZNY)
ROZMIARY NOŚNIKÓW, DO DOSTOSOWANIA
ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA ROLI
GRUBOŚĆ NOŚNIKA
FUNKCJA HP EPRINT ŚCIEŻKA DRUKOWANIA
|