Producenci
HP Inc. Drukarka DesignJet T230 24-in Printer 5HB07D
Opis
Najmniejsze plotery na rynku intuicyjne w obsłudze i odpowiedzialnie zaprojektowane.
Skup się na projekcie, a nie na ploterze. Ta drukarka charakteryzuje się wyjątkową łatwością obsługi dzięki rozwiązaniom HP Click Print. Została zaprojektowana w sposób odpowiedzialny, aby pomóc Ci oszczędzać energię i zmniejszyć zużycie tworzyw sztucznych. Ponadto jest kompaktowa i elastyczna, dzięki czemu dopasowuje się do Twojego sposobu pracy.
INTUICYJNOŚĆ drukowanie przyjazne dla użytkownika
Uproszczone drukowanie dzięki nowym rozwiązaniom HP Click Print oszczędzaj czas dzięki podglądowi wydruku w czasie rzeczywistym.
OPTYMALIZACJA dopasowuje się do Twojego sposobu pracy
Zaoszczędź przestrzeń dzięki najmniejszym na świecie ploterom dopasowanym do Twojego biura.
ODPOWIEDZIALNE PROJEKTOWANIE ograniczenie zużycia energii i plastiku
Obniż zużycie energii o 65% dzięki automatycznemu harmonogramowi włączania i wyłączania, korzystając przy tym z oszczędnych procesów rutynowej konserwacji atramentu.
Dane techniczne
| Model | 5HB07D |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A1 |
| Format | A2 |
| Format | A3 |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 1200 dpi |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Brak |
| Język drukarki | URF |
| Język drukarki | JPEG |
| Zainstalowana pamięć | 512 MB |
| Rodzaj nośnika | Folia |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier powlekany |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Kalka kreślarska |
| Rodzaj nośnika | Nośniki samoprzylepne |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 280 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | HP 712 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 285 mm |
| Szerokość | 1013 mm |
| Głębokość | 440 mm |
| Waga | 21.5 kg |
| Pozostałe parametry | Prędkość druku 35 s/str. w formacie A1, 68 wydruków A1 na godzinę |