Producenci
HP Inc. Drukarka LASERJET ENTERPRISE M611DN 7PS84A
Opis
Drukarka HP LASERJET ENTERPRISE M611DN
Ta drukarka HP LaserJet z rozwiązaniem JetIntelligence jest wydajna, energooszczędna i zapewnia bezpieczeństwo.
Drukarka HP LaserJet z technologią JetIntelligence łączy w sobie wyjątkową wydajność i energooszczędność z drukiem dokumentów profesjonalnej jakości dokładnie wtedy, gdy są potrzebne a jednocześnie chroni sieć przed atakami za pomocą najmocniejszych w branży zabezpieczeń.
Najbezpieczniejsze drukowanie oferowane przez HP
Dzięki funkcji HP Sure Start kod operacyjny jest automatycznie sprawdzany podczas uruchamiania i sam się naprawia, jeśli okaże się, że został naruszony.
Wydajność i ochrona, na które można liczyć
Precyzyjna technologia czarnego tonera zapewnia wyrazistość tekstu, głęboką czerń i ostrość graki.
Połączenie wydajności i energooszczędności
Szybko wykonuj zadania i oszczędzaj papier. Drukuj dwustronne dokumenty prawie tak samo szybko, jak jednostronne.
Dane techniczne
| Model | M611DN |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | B6 |
| Format | A6 |
| Format | Oficio 216 x 340 |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | A5 |
| Format | RA4 |
| Format | 16K |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 61 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 137500 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | HP PCL 6 |
| Język drukarki | Apple AirPrint |
| Język drukarki | HP PCL 5 |
| Zainstalowana pamięć | 512 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Karton |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki |
| Rodzaj nośnika | Folia |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier dziurkowany |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 200 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2019 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Citrix XenApp |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Citrix XenDesktop |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 3 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 380 mm |
| Szerokość | 431 mm |
| Głębokość | 466 mm |
| Waga | 21.6 kg |
| Pozostałe parametry |
|