Producenci
HP Inc. Drukarka LASERJET PRO 4002DW 2Z606F
Opis
Drukarka HP LaserJet Pro 4002dw (2Z606F)
Ta drukarka została stworzona z myślą o maksymalnej wydajności dzięki dużej szybkości i niezawodnemu sprzętowi, zapewniając bezproblemową codzienną pracę z dowolnego miejsca, dzięki czemu możesz bardziej skoncentrować się na swojej firmie.
Maksymalna produktywność
Kompaktowa konstrukcja z przełomową wydajnością. Szybkie drukowanie dwustronne z prędkością do 42 stron na minutę i samonaprawiająca się łączność Wi-Fi. Włączona aplikacja HP Smart umożliwiająca łatwe drukowanie z chmury, w tym aplikacje takie jak Google Drive i Dropbox.
Bezproblemowe zarządzanie
Zarządzaj drukarką za pomocą wydajnego narzędzia Web Jetadmin lub podłącz drukarkę do chmury za pomocą konta HP. Intuicyjne narzędzia do zarządzania pomagają konfigurować drukarkę, wprowadzać użytkowników, śledzić poziomy tonera, zapewniać bezpieczeństwo i nie tylko.
Zabezpieczenia HP Wolf Pro
Zwiększ swoje bezpieczeństwo dzięki zabezpieczeniom HP Wolf Pro natychmiast wbudowanym i wstępnie skonfigurowanym od razu po wyjęciu z pudełka.
Dane techniczne
| Model | LASERJET PRO 4002DW |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 40 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Obciążenie miesięczne | 80000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | URF |
| Język drukarki | HP PCL 6 |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript |
| Język drukarki | HP PCL 5e |
| Język drukarki | PWG |
| Procesor drukarki | Szybkość procesora: 1200MHz |
| Maksymalna pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | 150 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Rodzaj nośnika | Papier dziurkowany |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier ekologiczny |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 381 mm |
| Szerokość | 357 mm |
| Głębokość | 216 mm |
| Waga | 8.56 kg |