Producenci
HP Inc. Drukarka LJ Enterprise M507dn
Opis
Ponownie zdefiniuj długoterminowe oczekiwania
Wybierz drukarkę HP LaserJet Enterprise, która bezpiecznie i wydajnie zapewnia rozwiązania biznesowe, jednocześnie pomagając oszczędzać energię dzięki tonerowi HP JetIntelligence. Sprostaj wymaganiom rozwijającej się firmy dzięki drukarce, na której można polegać.
Drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne. Przeznaczona do użytku tylko z wkładami z oryginalnym układem scalonym HP. Wkłady z układami scalonymi innych producentów mogą nie działać, a te, które działają dzisiaj, mogą nie działać w przyszłości.
Dane techniczne
| Model | M507dn |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Druk w kolorze | Nie |
| Format | A4 |
| Format | A5 |
| Format | B6 |
| Format | Oficio 216 x 340 |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | RA4 |
| Format | 16K |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 43 str/min |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 7500 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 6 |
| Język drukarki | HP PCL 5c |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Procesor drukarki | Szybkość: 1,2 GHz |
| Zainstalowana pamięć | 512 MB |
| Maksymalna pamięć | 1.5 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | Odbiornik na 250 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Folia |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier dziurkowany |
| Rodzaj nośnika | Papier banerowy |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Karton |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 199 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Citrix XenApp |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Tak |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Odbiornik USB |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 299 mm |
| Szerokość | 418 mm |
| Głębokość | 639 mm |
| Waga | 11.48 kg |
| Pozostałe parametry |
|