Producenci
HP Inc. Drukarka Laser MFP 432fdn 7UQ76A
Opis
Drukarka laserowa Wielofunkcyjna z faksem - Monochromatyczny - Laser
- Szybkie, profesjonalnej jakości urządzenie wielofunkcyjne o niskich kosztach operacyjnych
- Drukarka obsługująca zabezpieczenia dynamiczne. Przeznaczona do użytku tylko z wkładami z oryginalnym układem scalonym HP. Wkłady z układami scalonymi innych producentów mogą nie działać, a te, które działają dzisiaj, mogą nie działać w przyszłości.
- Dbaj o produktywność swojej firmy bez negatywnego wpływu na budżet. To laserowe urządzenie wielofunkcyjne HP jest proste w użyciu, oferuje niezawodną jakość i pomaga utrzymywać koszty na niskim poziomie.
- Idealne rozwiązanie dla firm, które poszukują prostego w użyciu urządzenia wielofunkcyjnego do drukowania, skanowania, kopiowania i wysyłania faksem szerokiej gamy dokumentów i prezentacji.
- Drukuj, skanuj, kopiuj i wysyłaj jako faksy złożone dokumenty oraz korzystaj nośników o dużej gramaturze bez poświęcania szybkości przetwarzania i drukowania lub jakości.
- Zwiększaj produktywności swojej firmy, dzięki funkcjom przyspieszającym pracę, dwustronnemu drukowaniu i skanowaniu oraz prostej konstrukcji
Drukarka wielofunkcyjna, czarno-biały, laser, Legal (216 x 356 mm)/A4 (210 x 297 mm) (oryginalny), A4/Legal (nośnik), do 40 str/min (kopiowanie), do 40 str/min (drukowanie), 150 arkusze, 33.6 Kbps, USB
Dane techniczne
| Model | LaserJet Pro MFP 432fdn (7UQ76A) |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Faks |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | A4 |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A5 |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Format | Oficio 216 x 340 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
Skanowanie do plików w formacie
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 40 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 0 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 100000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCL XL |
| Język drukarki | HP PCL 6 |
| Język drukarki | PostScript |
| Język drukarki | HP PCL 5 |
| Procesor drukarki | Szybkość procesora 600 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Maksymalna pamięć | 512 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Papier bawełniany |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier średnio gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier blankietowy |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Karton |
| Rodzaj nośnika | Papier archiwalny |
| Rodzaj nośnika | Papier ekologiczny |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 48 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 220 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Dołączone materiały eksploatacyjne
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Odbiornik USB |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 482.1 mm |
| Szerokość | 469 mm |
| Głębokość | 444.3 mm |
| Waga | 16.9 kg |
| Pozostałe parametry | Zgodność ze standardami
|