Producenci
HP Inc. Drukarka LaserJet M110w 7MD66F
Opis
LaserJet M110w
Najmniejsze w swojej klasie urządzenie laserowe zaprojektowane do wydajnej pracy.
Wydajna, wysokiej jakości drukarka laserowa, która dopasuje się do Twojego biura i budżetu. Drukuj szybko dzięki najmniejszemu w wojej klasie urządzeniu laserowemu oraz pozwalającej zaoszczędzić czas aplikacji HP Smart. Postaw na profesjonalnej jakości druk laserowy i bezproblemową kongurację.
Najmniejsze w swojej klasie laserowe urządzenie od HP
Najmniejsze w swojej klasie urządzenie laserowe od HP zaprojektowane do wydajnej pracy.
Zapomnij o wyczerpanym tonerze i oszczędzaj nawet do 50%, dzięki subskrypcji Instant Ink dla drukarek laserowych
Zapomnij o wyczerpanym tonerze. Wygodna wymiana tonera i automatyczne dostawy w pakiecie.
Wydajność z telefonu
Postaw na wysokiej jakości skany oraz funkcje udostępniania za pomocą usług Dropbox, Dysku Google lub chmury prosto ze swojego telefonu dzięki aplikacji HP Smart.
Pomóż chronić zasoby naturalne bez poświęcania wydajności
Inteligentna technologia HP Auto-On/AutoOff włącza drukarkę, kiedy jej potrzebujesz, i wyłącza, kiedy z niej nie korzystasz.
Dane techniczne
| Model | LaserJet M110w |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Format | A5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 20 str/min |
| Druk dwustronny | Brak |
| Obciążenie miesięczne | 8000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCLm/PCLmS |
| Język drukarki | PWG |
| Język drukarki | URF |
| Procesor drukarki | Szybkość procesora: 500 MHz |
| Podajnik papieru | Maksymalna pojemność podajnika(arkusze): Do 150 arkuszy |
| Odbiornik papieru | Maksymalna pojemność odbiornika (arkusze): Do 100 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 65 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 120 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Czarny toner HP 142A LaserJet (ok. 950 stron), W1420A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| PictBridge | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 159 mm |
| Szerokość | 346 mm |
| Głębokość | 189 mm |
| Waga | 3.8 kg |