Producenci
HP Inc. Drukarka LaserJet M207dw 8J9K9F
Opis
HP LaserJet M207dw to nowoczesna drukarka laserowa, która łączy wysoką wydajność z kompaktową konstrukcją. Oferuje najszybsze w swojej klasie drukowanie dwustronne, co pozwala na błyskawiczne tworzenie wielostronicowych dokumentów. Dzięki zaawansowanej technologii HP, każde wydruki charakteryzują się wysoką jakością i spójnością. Drukarka została wyposażona w niezawodną, dwupasmową łączność Wi-Fi, która automatycznie wznawia połączenie, zapewniając ciągłość pracy. Aplikacja HP Smart umożliwia łatwe drukowanie i skanowanie bezpośrednio z telefonu oraz skraca czas powtarzalnych zadań dzięki funkcji Skrótów. Prosty proces konfiguracji zapewnia szybki start pracy, a intuicyjne zarządzanie zadaniami dzięki inteligentnym przyciskom podświetlanym tylko w momencie, gdy są potrzebne, ułatwia codzienną obsługę. Wbudowane zabezpieczenia pomagają chronić prywatność i kontrolować dostęp do danych.
Dane techniczne
| Model | M207dw 8J9K9F |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A4 |
| Format | A6 |
| Format | B5 |
| Format | A5 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 27 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 20000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCLm/PCLmS |
| Język drukarki | URF |
| Język drukarki | PWG |
| Procesor drukarki | Szybkość procesora: 500 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 64 MB |
| Podajnik papieru | Do 150 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | W zestawie ok. 700 stron |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Złącza | RJ-45 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 205 mm |
| Szerokość | 355 mm |
| Głębokość | 279.5 mm |
| Waga | 5.6 kg |