Producenci
HP Inc. Drukarka LaserJet M209d 8J9L0F
Opis
HP LaserJet M209d Printer (8J9L0F)
Niezawodny, wydajny druk dwustronny w czerni i bieli w nagradzanej kompaktowej konstrukcji. Zwiększ produktywność dzięki tej wydajnej drukarce czarno-białej w nagradzanej kompaktowej konstrukcji. Poznaj najszybszy druk dwustronny w swojej klasie, a także uproszczoną konfigurację i funkcje oszczędzające czas dzięki aplikacji HP.
Dane techniczne
| Model | M209d 8J9L0F |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A5 |
| Format | B5 |
| Format | 267 x 184 mm |
| Format | 102 x 152 mm (4" x 6") |
| Format | 216 x 356 mm |
| Format | 216 x 279 mm |
| Format | A6 |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 29 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 20000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | URF |
| Język drukarki | PCLm/PCLmS |
| Język drukarki | PWG |
| Procesor drukarki | Szybkość procesora: 500 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 64 MB |
| Podajnik papieru | Do 150 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Pocztówka |
| Rodzaj nośnika | Karton |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | W zestawie ok. 700 stron |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 205 mm |
| Szerokość | 355 mm |
| Głębokość | 279.5 mm |
| Waga | 5.6 kg |