Producenci
HP Inc. Drukarka LaserJet Pro 3002dw 3G652F
Opis
Drukarka HP LaserJet Pro 3002dw
LaserJet Pro zapewnia szybkie drukowanie i łatwe narzędzia do zarządzania.
Drukarka została skonstruowana z myślą o dużej szybkości drukowania i niezawodności, co zapewnia bezproblemowe codzienne użytkowanie z każdego miejsca pracy i możliwość skupienia się na prowadzeniu działalności.
Drukarka korzysta z zabezpieczeń dynamicznych, które mogą być okresowo aktualizowane za pomocą aktualizacji oprogramowania sprzętowego. Drukarka nadaje się do użycia wyłącznie z wkładami drukującymi z oryginalnym układem firmy HP. Wkłady drukujące korzystające z układów innych producentów mogą nie działać lub przestać działać.
Wysoka wydajność
- Wspieraj swoje małe zespoły za pomocą tej inteligentnej drukarki, przeznaczonej dla maksymalnie 7 użytkowników.
- Drukuj wydajniej. Oszczędzaj czas i papier oraz obniż koszty, dzięki dużej szybkości druku i automatycznemu drukowi dwustronnemu.
- Zrób więcej w mniejszej liczbie kroków. Proste skróty umożliwiają pracownikom wykonanie typowych zadań za pomocą jednego dotknięcia.
- Produktywność w Twojej dłoni. Drukuj, skanuj i korzystaj z oszczędzających czas skrótów dzięki aplikacji HP Smart.
Bezproblemowe zarządzanie
- Scentralizuj zarządzanie drukiem w firmie. HP Web Jetadmin ułatwia to dzięki pakietowi funkcji.
- Szybko konfiguruj swoje drukarki wszędzie tam, gdzie odbywa się praca. Łączność w chmurze ułatwia pracę zespołowi IT.
- Dostęp do drukarek z jednego pulpitu nawigacyjnego. Smart Admin prowadzi użytkownika przez konfigurację i zapewnia widoczność infrastruktury IT.
- Uniknij przerw dzięki łączności Wi-Fi, która inteligentnie szuka najlepszego połączenia, aby pozostać online.
HP Wolf Pro Security
- Bezpieczeństwo drukarki od razu po wyjęciu z opakowania. Fabrycznie skonfigurowane ustawienia oznaczają, że urządzenie jest od razu gotowe do pracy.
- Konfiguracja i zarządzanie drukarkami z jednego pulpitu nawigacyjnego. Aplikacja Smart Admin sprawia, że obsługa jest bezproblemowa.
- Dodaj kolejną warstwę zabezpieczeń. Opcja PIN/pull uwierzytelnia zadania drukowania tylko wtedy, gdy użytkownik jest obecny.
- Ustawianie zasad konfiguracji i uniwersalne zatwierdzanie ustawień za pomocą programu HP JetAdvantage Security Manager.
Bezproblemowe zarządzanie materiałami eksploatacyjnymi dzięki subskrypcji Instant Ink
- Zarejestruj się, aby zaoszczędzić na oryginalnym tonerze HP z usługą Instant Ink. Zapewnij toner, dostawę i recykling.
- Zapomnij o wyczerpanym tonerze dzięki subskrypcji Instant Ink.
- Dzięki usłudze Instant Ink będziesz otrzymywać toner automatycznie, dostarczany do pracowników lub biur - wszystko na jednym skonsolidowanym rachunku.
- Dzięki usłudze Instant Ink możesz wybrać odpowiedni plan dla każdej ze swoich drukarek.
- Zmień lub anuluj w dowolnym momencie.
Najważniejsze funkcje:
- Dostępna usługa Instant Ink dla urządzeń laserowych
- Wysoka szybkość druku (33 str./min A4)
- Wysoki miesięczny cykl roboczy (50 000 stron)
- Moduł automatycznego druku dwustronnego w standardzie
- Aplikacja HP Smart
- HP Wolf Pro Security
- Dwuzakresowa łączność WiFi, Bluetooth LE, WiFi Direct
Dane techniczne
| Model | LaserJet Pro 3002dw |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | 90 x 130 mm |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | A5 |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | C6 114 x 162 mm |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | B6 |
| Format | Oficio 216 x 340 |
| Format | A6 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 33 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 2500 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PCLm/PCLmS |
| Język drukarki | URF |
| Język drukarki | HP PCL 6 |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript |
| Język drukarki | HP PCL 5c |
| Język drukarki | PWG |
| Procesor drukarki | 800 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Maksymalna pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Folia |
| Rodzaj nośnika | Karton |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Pocztówka |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2012 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2016 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 12 miesięcy |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 216.2 mm |
| Szerokość | 367 mm |
| Głębokość | 398.2 mm |
| Waga | 7.5 kg |