Producenci
HP Inc. Drukarka LaserJet Pro 4002dn 2Z605F
Opis
LaserJet Pro zapewnia niesamowicie szybkie drukowanie i łatwe narzędzia do zarządzania.
Drukarka została skonstruowana z myślą o maksymalnej produktywności, dzięki dużej szybkości i niezawodnemu sprzętowi, co zapewnia bezproblemowe codzienne użytkowanie z każdego miejsca i możliwość skupienia się na prowadzeniu działalności.
Maksymalna wydajność.
Wspieraj swój dynamiczny zespół za pomocą tej szybkiej, inteligentnej drukarki, idealnej dla maksymalnie 10 użytkowników.
HP Wolf Pro Security.
Bezpieczeństwo drukarki od razu po wyjęciu z pudełka. Fabrycznie skongurowane ustawienia oznaczają, że urządzenie jest od razu gotowe do pracy.
Bezproblemowe zarządzanie.
Scentralizuj zarządzanie drukiem w rmie. HP Web Jetadmin ułatwia to dzięki pakietowi funkcji.
Bezproblemowe zarządzanie materiałami eksploatacyjnymi dzięki usłudze Instant Ink.
Zarejestruj się, aby zaoszczędzić na oryginalnym tonerze HP z usługą Instant Ink. Otrzymaj toner, automatyczną dostawę i recykling.
Dane techniczne
| Model | LaserJet Pro 4002dn |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Format | A5 |
| Format | B6 |
| Format | Oficio 216 x 340 |
| Format | 16K |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 40 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 80000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | URF |
| Język drukarki | HP PCL 6 |
| Język drukarki | HP PCL 5e |
| Język drukarki | PWG |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Maksymalna pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru | Maksymalna pojemność podajnika (arkusze): Do 900 |
| Odbiornik papieru | Standardowa pojemność podajnika papieru: Uniwersalny podajnik 1 na 100 arkuszy, podajnik 2 na 250 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Rodzaj nośnika | Papier dziurkowany |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 120 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Obsługiwane materiały eksploatacyjne: Wkład HP JetIntelligence |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 216 mm |
| Szerokość | 381 mm |
| Głębokość | 357 mm |
| Waga | 8.56 kg |