Producenci
HP Inc. Drukarka LaserJet Tank MFP 2604sdw 381V1A
Opis
Drukarka HP LaserJet Tank MFP 2604sdw
Możliwości biznesowe - do 5000 stron monochromatycznych wstępnie napełnionego tonerem i wyjątkowo niski koszt w przeliczeniu na stronę
Uzyskaj wysokiej jakości wydruki przy najniższym koszcie na stronę w czerni i bieli
- Drukuj do 5000 stron monochromatycznych dzięki pełnemu zbiornikowi oryginalnego tonera HP.
- Oszczędzaj na uzupełnieniach i uzyskaj najniższe koszty eksploatacji dzięki ultrawydajnemu HP Toner Reload.
- Zapewnij wyjątkową jakość z wyraźnym tekstem i pogrubioną czernią, strona po stronie
Ochrona Twojego codziennego drukowania
- HP Wolf Essential Security pomaga zachować prywatność haseł, skanów i wydruków oraz pomaga chronić Twoją sieć domową przed hakerami, którzy chcą uzyskać dostęp.
- Podstawowa ochrona na co dzień dzięki zabezpieczeniom HP Wolf Essential
Pełne funkcje dla możliwości biznesowych
- Skróć przestoje i uzupełniaj toner w zaledwie 15 sekund dzięki opcjom uzupełniania tonera HP o ultrawysokiej wydajności
- Szybkie przetwarzanie dokumentów wielostronicowych dzięki automatycznemu drukowaniu dwustronnemu.
- Zwiększ wydajność dzięki 40-stronicowemu automatycznemu podajnikowi dokumentów.
- Drukuj, skanuj i udostępniaj w dowolnym miejscu i czasie dzięki najlepszej w swojej klasie aplikacji HP Smart
- Połącz się bezproblemowo dzięki samoresetującej się dwuzakresowej sieci Wi-Fi. Niskie koszty utrzymania i bęben obrazowy o długiej żywotności do 50 000 stron
Zmniejsz wpływ na środowisko
- Systemy uzupełniania tonera HP zostały zaprojektowane tak, aby zużywały o ponad 75% mniej plastiku.
- Oszczędzaj zasoby i papier dzięki automatycznemu drukowaniu dwustronnemu.
- Niskie koszty utrzymania i bęben obrazowy o długiej żywotności do 50 000 stron
Dane techniczne
| Model | LaserJet Tank MFP 2604sdw 381V1A |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A6 |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Format | A4 |
| Format | No. 10 104 x 239,4 mm |
| Format | B6 |
| Format | Oficio 216 x 340 |
| Format | A5 |
| Format | B5 |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 23 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 11 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 25000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | URF |
| Język drukarki | PWG |
| Język drukarki | PCLm/PCLmS |
| Procesor drukarki | 500 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 64 MB |
| Maksymalna pamięć | 64 MB |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | Pojemności wyjściowe: Do 100 arkuszy standardowo; Nie obsługuje przejrzystości. |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier cienki |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier dokumentowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 160 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Radiowa |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 40.9 cm |
| Szerokość | 49.7 cm |
| Głębokość | 39.8 cm |
| Waga | 9.5 kg |