Producenci
HP Inc. Drukarka laserowa LaserJet M406DN Enterprise 3PZ15A
Opis
Dane techniczne
| Model | LaserJet Enterprise M406DN |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | A6 |
| Format | B5 |
| Format | 100 x 150 mm |
| Format | A4 |
| Format | B6 |
| Format | A5 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 42 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 4800 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 6 |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | Apple AirPrint |
| Język drukarki | HP PCL 5 |
| Procesor drukarki | 800 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 1 GB |
| Maksymalna pamięć | 1 GB |
| Podajnik papieru | Podajnik 1 na 100 arkuszy, podajnik 2 na 250 arkuszy |
| Odbiornik papieru | 150 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Papier wstępnie zadrukowany |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Rodzaj nośnika | Papier szorstki |
| Rodzaj nośnika | Papier dziurkowany |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 175 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 241 mm |
| Szerokość | 381 mm |
| Głębokość | 781 mm |
| Waga | 11.4 kg |