Producenci
HP Inc. Drukarka wielkoformatowa DesignJet T1700 Printer W6B55A
Opis
Drukarka HP DesignJet T1700
Nowy poziom reprodukcji kolorów w systemach CAD i GIS dzięki 44-calowej (1118 mm) drukarce HP DesignJet potężne zabezpieczenia, jasne i precyzyjne kolory oraz wysoka wydajność w przypadku nawet najbardziej złożonych plików. Dynamiczne zabezpieczenia: wkłady z układami innych producentów mogą nie działać teraz lub w przyszłości.
Proste drukowanie mobilne
Łatwa integracja z innymi urządzeniami biurowymi dzięki funkcji drukowania mobilnego HP. Drukowanie z dowolnego miejsca bezpośrednio przez smartfona lub tablet z systemem Android. Drukowanie zdalne poprzez wysyłanie plików bezpośrednio na drukarki z technologią ePrint.
Chroń swoją pracę i informacje
- Chroń drukarki/dane przed nieautoryzowanym dostępem za pomocą HP Secure Boot, białej listy, szyfrowanych dysków twardych i innych rozwiązań.
- Chroń dokumenty i zachowaj poufność dzięki rozwiązaniom z zakresu autoryzacji, takim jak drukowanie zabezpieczone kodem PIN i czytniki kart.
- Zabezpiecz swoje drukarki za pomocą HP JetAdvantage Security Manager; zarządzaj swoją fotą zdalnie za pomocą HP Web Jetadmin.
- Kontroluj i optymalizuj koszty drukowania za pomocą rozwiązań z zakresu księgowości lub współpracując ze swoim sprzedawcą za pośrednictwem HP Partner Link
Koniec z wstrzymywaniem pracy komputera
- Sterowniki Adobe PDF odciążają Twój komputer natychmiast po przesłaniu zadania druku nawet w przypadku najbardziej złożonych plików.
- Praca bez przerw opcja podwójnej rolki zmniejsza czas potrzebny na jej zmianę; dwie rolki podwajają pojemność i pomagają zmieniać typy papieru.
- Obsługuj bardziej złożone pliki potężna architektura przetwarzania , 128 GB pamięci , dysk twardy o pojemności 500 GB przy 116 str. A1/D na godz.
- W prosty sposób drukuj zestawy projektów oraz dokumenty PDF za pomocą oprogramowania HP Click
Podejmuj lepsze decyzje dzięki precyzyjnym kolorom
- Uzyskaj jasne kolory i wysoką jakość zdjęć nawet na zwykłym papierze dzięki atramentom HP Bright Office.
- Odtwarzaj przezrocza, warstwy, palety kolorów i gradienty za pomocą wbudowanego silnika druku Adobe PDF Print Engine.
- Dostosowane profile odtwarzają wyraźnie widoczne odcienie koloru; atramenty kolorowe/szare/czarne zapewniają delikatne kolory i ciemne tony
- Dokładne wyświetlanie danych głowice drukujące o dużej gęstości zapewniają 2400 dyszy na cal i dokładność linii na poziomie 0,1%.
Dane techniczne
| Model | DesignJet T1700 |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Termiczny |
| Format | A3 |
| Format | A1 |
| Format | A2 |
| Format | A4 |
| Format | A0 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 1200 dpi |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Brak |
| Język drukarki | URF |
| Język drukarki | Apple AirPrint |
| Język drukarki | Adobe |
| Język drukarki | CALS G4 |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Język drukarki | HP-GL/2 |
| Maksymalna pamięć | 128 GB |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier powlekany |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 328 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Opcje rozbudowy |
|
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 99.8 cm |
| Szerokość | 180.2 cm |
| Głębokość | 69.5 cm |
| Pozostałe parametry | Waga produktu:
|