Producenci
HP Inc. Drukarka wielkoformatowa DesignJet T1700dr W6B56A
Opis
Bezpiecznie, wydajnie i dokładnie twórz wysokiej jakości pliki CAD i GIS do 44 cali
Przenieś reprodukcję kolorów CAD i GIS na wyższy poziom dzięki a 44-calowej drukarce HP DesignJet z zaawansowanymi funkcjami zabezpieczeń i wysoką produktywnością nawet w przypadku najbardziej złożonych plików dzięki sterownikowi Adobe PDF oraz jasnym i precyzyjnym kolorom.
BEZPIECZEŃSTWO Chroń swoją pracę i swoje informacje
Chroń drukarki/dane przed nieautoryzowanym dostępem za pomocą HP Secure Boot, białej liście, zaszyfrowanemu dyskowi twardemu i więcej.
DOKŁADNOŚĆ Podejmuj lepsze decyzje dzięki precyzyjnym kolorom
Uzyskaj jasne kolory i doskonałą jakość obrazu nawet na zwykłym papierze dzięki Atramentom HP Bright Office.
WYDAJNOŚĆ Nigdy więcej zawieszania się komputera
Sterowniki Adobe PDF uwolnią Twój komputer natychmiast po wysłaniu do druku nawet dla najbardziej złożonych plików.
Dane techniczne
| Model | DesignJet T1700dr |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Termiczny |
| Format | A0 |
| Format | A1 |
| Format | A2 |
| Format | A3 |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 1200 dpi |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Brak |
| Język drukarki | |
| Język drukarki | PostScript 3 |
| Maksymalna pamięć | 128 GB |
| Rodzaj nośnika | Papier gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier powlekany |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier średnio gruby |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 328 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 998 mm |
| Szerokość | 1802 mm |
| Głębokość | 695 mm |
| Waga | 74 kg |