Producenci
HP Inc. Drukarka wielofunkcyjna DesignJet T830 24-in F9A28D
Opis
24-calowa drukarka wielofunkcyjna HP DesignJet T830 (F9A28D)
Zapewnij sobie skuteczniejszą komunikację i łatwą obsługę dzięki możliwości druku, skanowania i kopiowania
Natychmiast przesyłaj partnerom aktualizacje dotyczące wyników projektu za pomocą najbardziej kompaktowego urządzenia wielofunkcyjnego. Intuicyjne i wygodne drukowanie/skanowanie/kopiowanie oraz jakość druku rozwiązania HP DesignJet pomagają skutecznie się komunikować i przekazywać projekt.
WYGODA szybkie, sprawne i intuicyjne drukowanie/skanowanie/kopiowanie
Szybko drukuj dokumenty wydruki w rozmiarze A1 nawet w 26 sekund.
KOMUNIKACJA natychmiast dziel się wynikami spotkania
Korzystaj z wbudowanego skanera do natychmiastowego kopiowania i przesyłania szkiców oraz rysunków opatrzonych ręcznymi adnotacjami do swoich współpracowników i partnerów.
ZAUFANIE sprawdzona jakość i niezawodność HP DesignJet
Uzyskaj jakość rozwiązania HP DesignJet również w przypadku małych wydruków drukuj o połowę mniejsze dokumenty za pomocą podajnika na 50 arkuszy A4/A3.
Dane techniczne
| Model | DesignJet T830 |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Rodzaj druku | Termiczny |
| Format | A1 |
| Format | A2 |
| Format | A3 |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 2400 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 81 kart/godz. |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 81 kart/godz. |
| Druk Photo | Nie |
| Język drukarki | HP-GL/2 |
| Język drukarki | CALS G4 |
| Język drukarki | HP-RTL |
| Język drukarki | URF |
| Zainstalowana pamięć | 1 GB |
| Maksymalna pamięć | 1 GB |
| Podajnik papieru |
|
| Rodzaj nośnika | Folia |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier typu bond |
| Rodzaj nośnika | Kalka kreślarska |
| Rodzaj nośnika | Papier powlekany |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 280 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | HP DesignJet 728 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary |
| Kolor | Popielaty |
| Wysokość | 645 mm |
| Szerokość | 1310 mm |
| Głębokość | 570 mm |
| Waga | 65.7 kg |