Producenci
HP Inc. Dysk Z Turbo Drive Dual Pro 1TB SSD 4YF62AA
Opis
Z Turbo Drive Dual Pro
Doskonała wydajność dzięki napędowi HP Z Turbo Drive Dual Pro, łączącemu do dwóch bardzo szybkich modułów HP Z Turbo Drive w jednej karcie PCIe x8.
Główne cechy:
- Skalowalność w przystępnej cenie
- Możliwość wdrożenia rozwiązania klasy korporacyjnej, które umożliwia łatwe łączenie do dwóch modułów HP Z Turbo Drive M.2 w jednym gnieździe PCIe x8.
- Zawrotna prędkość
- Usprawniony przepływ zadań w stacjach roboczych dzięki 8 razy większej prędkości niż w przypadku dysków SATA SSD w rozwiązaniu, które zapewnia sekwencyjną wydajność do 6,8 GB/s.
Dane techniczne
| Model | Z Turbo Drive Dual Pro |
| Pasuje do | Stacje robocze i desktopy: J580, W580, D538, P558, P958,D958 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Dodatkowy numer producenta | 4YF62AA |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Wysokość | 57.4 mm |
| Szerokość | 184 mm |
| Głębokość | 231.9 mm |
| Waga | 30 g |