Producenci
HP Inc. HP Officejet 250 AiO Printer CZ992A
Opis
HP Officejet 250 AiO Printer CZ992A
To przenośne urządzenie wielofunkcyjne umożliwia drukowanie, skanowanie i kopiowanie z niemal dowolnego miejsca. Łatwe łączenie się z drukarką dzięki technologii Bluetooth Smart i Wi-Fi Direct. Ten cichy wół roboczy ma długą żywotność baterii, która wystarcza na wiele stron. Idealne dla mobilnych profesjonalistów, którzy potrzebują wysokiej jakości, niezawodnego przenośnego urządzenia wielofunkcyjnego, które można zabrać praktycznie wszędzie.
Mobilność i produktywność
Szybkie drukowanie, kopiowanie i skanowanie wielostronicowych dokumentów bez użycia rąk dzięki automatycznemu podajnikowi dokumentów na 10 arkuszy. Po prostu podłącz i drukuj z laptopa lub urządzeń mobilnych. Rozpocznij drukowanie od razu po rozpakowaniu dzięki szybkiej i łatwej konfiguracji, korzystając z funkcji HP Auto Wireless Connect. To trwałe, kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne mieści się w plecaku, samochodzie i nie tylko, zapewniając wygodne drukowanie w dowolnym miejscu.
Zredukuj przerwy w ładowaniu dzięki wytrzymałej baterii. Uzyskaj najwyższą wydajność stron spośród wszystkich urządzeń wielofunkcyjnych w swojej klasie dzięki oryginalnym wkładom HP. Pracuj przez cały dzień z dużą prędkością drukowania. Kolorowy ekran dotykowy 2,65 cala (6,73 cm) ułatwia drukowanie, skanowanie i kopiowanie.
Wysoka jakość i niezawodność
Moc przez cały dzień. Pracuj w domu, samochodzie lub w biurze i nie tylko. Podłącz źródło zasilania, aby naładować w 90 minut, gdy drukarka jest wyłączona, dzięki funkcji HP Fast Charge. Zminimalizuj przestoje dzięki doskonałej konstrukcji i cichej pracy. Uzyskaj wysokiej jakości wydruki za każdym razem dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu zaprojektowanemu i zbudowanemu z myślą o niezawodności.
Dane techniczne
| Model | Officejet 250 AiO Printer CZ992A |
| Obszar zastosowań | Przenośna |
| Funkcje urządzenia | Kopiarka |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Funkcje urządzenia | Skaner |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A5 |
| Format | A4 |
| Format | 130 x 180 mm |
| Format | B5 |
| Format | 102 x 152 mm (4" x 6") |
| Format | 130 x 130 mm |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania | Podawane, wciągane arkusze
|
| Parametry kopiowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 9 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 6 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Obciążenie miesięczne | 500 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | HP PCL 3 GUI |
| Język drukarki | HP PCL 3 Enhanced |
| Procesor drukarki | 700 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 256 MB |
| Maksymalna pamięć | 256 MB |
| Podajnik papieru | 1 podajnik papieru do 50 stron; w tym podajnik kopert do 5 szt. |
| Odbiornik papieru | taca z przodu |
| Rodzaj nośnika | Papier fotograficzny |
| Rodzaj nośnika | Papier matowy |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Rodzaj nośnika | Papier ekologiczny |
| Rodzaj nośnika | Papier dokumentowy |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Rodzaj nośnika | Papier błyszczący |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 105 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | HP 62 czarny, HP 62 color (CMY) HP 62XL czarny, HP 62XL color (CMY) o wysokiej wydajności |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | HP-UX |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Wymagania sprzętowe | 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym, napęd CD-ROM / DVD lub połączenie internetowe, port USB, Internet Explorer 8. |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 91 mm |
| Szerokość | 380 mm |
| Głębokość | 198 mm |
| Waga | 3.3 kg |