Producenci
HP Inc. Klawiatura 685 Comfort Dual-Mode 8T6L9UT#ABB
Opis
HP 685 Comfort Dual-Mode Keyboard (8T6L9UT)
Klucz do sztucznej inteligencji
Za pomocą jednego klawisza uzyskasz dostęp do mocy Microsoft Copilot - asystenta wspomaganego przez sztuczną inteligencję, który pomoże Ci uprościć zadania, współpracować i pracować efektywniej.
Odbiornik zbiorczy HP
Łatwo łącz się z wieloma urządzeniami. Sparuj nawet osiem urządzeń za pomocą nanoadaptera USB-A lub maksymalnie trzy urządzenia za pośrednictwem Bluetooth 2,4G.
Bezpieczna dezynfekcja
Łatwa w czyszczeniu klawiatura została zaprojektowana tak, aby wytrzymać czyszczenie domowymi chusteczkami dezynfekcyjnymi nawet 1000 razy.
Dane techniczne
| Model | HP 685 Comfort Dual-Mode |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Interfejs | Bluetooth |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymiary | 44,2 x 21,4 x 3,5 cm |
| Waga | 845 g |