Producenci
HP Inc. Klawiatura przewodowa 266C9AA
Opis
Klawiatura przewodowa 266C9AA
Pomyśl, ile używasz klawiatury. Dlatego poświęciliśmy czas na zaprojektowanie klawiatury, która jest wygodna w użyciu, dzięki czemu możesz pracować wydajnie każdego dnia a w razie potrzeby przez cały dzień.
Dane techniczne
| Model | HP 125 |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 63 x 112 x 36 mm |
| Waga | 80 g |