Producenci
HP Inc. Komputer 260 G9 Mini i3-1315U/512GB/16GB/W11P 935Y4EA
Opis
Komercyjny komputer stacjonarny w przystępnej cenie
Komputer stacjonarny HP Pro Mini 260 zapewnia użytkownikom wydajność i funkcje klasy korporacyjnej w kompaktowej obudowie. Ten komputer jest wyposażony w najnowszy procesor Intel i oferuje różnorodne funkcje, aby spełnić codzienne wymagania. Twojej firmy w przystępnej cenie.
Wydajność klasy korporacyjnej
Dzięki najnowszemu procesorowi Intel i wielu opcjom pamięci masowej możesz cieszyć się wydajnością w codziennych zadaniach.
Wszechstronne zastosowanie
Wykorzystaj kompaktową obudowę Mini z opcjami mocowania, aby uzyskać najbardziej efektywną konfigurację dla swojego miejsca pracy. Komputer HP Pro Mini 260 jest dostarczany w opakowaniu pochodzącym w 100% z materiałów pozyskanych w zrównoważony sposób i nadającym się do recyklingu.
Podstawowe opcje łączności
Najnowsza technologia Wi-Fi 6Edla sieci WLAN zapewnia niezawodne, szybkie połączenie, które pomaga zaspokoić potrzeby Twojej firmy.
Windows 11
Pracuj z dowolnego miejsca bez utraty wydajności lub bezpieczeństwa, korzystając z systemu Windows 11 wspomaganego technologią współpracy i łączności HP.
Łatwe zarządzanie komputerem
Bezpośredni dostęp do potrzebnych aktualizacji i mniej czasu poświęcanego na zarządzanie aktualizacjami dzięki funkcji HP Support Assistant.
Dane techniczne
| Model | HP Pro Mini 260 G9 Desktop PC |
| Rodzina procesora | Intel Core i3 |
| Taktowanie (Boost) | 4.5 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache L3 | 10 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i3-1315U |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 3 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 3 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RS-232 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Moc zasilacza | 65 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Mini PC |
| Wysokość | 34 mm |
| Szerokość | 177 mm |
| Głębokość | 175 mm |
| Waga | 1.42 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|