Producenci
HP Inc. Komputer 400SFF G9 i5-14500 256GB/16GB/DVD/W11P AC8Y4ES
Opis
HP Inc. Komputer 400SFF G9 i5-14500 256GB/16GB/DVD/W11P AC8Y4ES
Model 400SFF G9 wyposażony jest w procesor Intel Core i5 14500, który zapewnia doskonałą wydajność. Zegar bazowy wynoszący 1.9 GHz, a w trybie Boost nawet 5 GHz sprawiają, że komputer świetnie radzi sobie z wieloma zadaniami jednocześnie. Dzięki czternastej generacji procesora oraz 24 MB pamięci cache L3, praca na tym urządzeniu staje się płynna i efektywna.
Zainstalowane 16 GB pamięci RAM typu DDR5 oraz dysk SSD o pojemności 256 GB gwarantują szybkie uruchamianie systemu i aplikacji, a także płynne działanie nawet najbardziej wymagających programów. Częstotliwość szyny pamięci wynosząca 4800 MHz zapewnia jeszcze większą responsywność i szybkość działania.
Napęd DVD, pozwala na odtwarzanie płyt oraz nagrywanie danych w tradycyjny sposób. System Windows 11 Pro zapewnia nowoczesne funkcje i zabezpieczenia, które sprawią, że praca na tym urządzeniu będzie jeszcze bardziej komfortowa i bezpieczna.
Dane techniczne
| Model | 400 SFF G9 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 1.9 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Liczba rdzeni | 14 |
| Liczba wątków | 20 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5 14500 |
| Intel vPro | Enterprise |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 3 x USB 3.1 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 3 x USB 3.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 1 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Moc zasilacza | 240 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 95 mm |
| Szerokość | 270 mm |
| Głębokość | 308 mm |
| Waga | 4.2 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Certyfikaty |
|
| Pozostałe informacje |
|