Producenci
HP Inc. Komputer Elite 600G9 MT i5-12500 512/16G/W11Pro 6B2G9EA
Opis
Dane techniczne
| Model | Elite 600 G9 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 18 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-12500 |
| Intel vPro | Tak |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Porty wideo | 1 x Thunderbolt 4 |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 4 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Mini Tower |
| Wysokość | 34 mm |
| Szerokość | 177 mm |
| Głębokość | 175 mm |
| Waga | 1.4 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |