Producenci
HP Inc. Komputer ProOne All-in-One 240 G9 i5-1235U 1TB/16GB/W11P 936K3EA
Opis
Wielofunkcyjność w przystępnej cenie
Komputer HP ProOne 240 All-in-One charakteryzuje się przystępną ceną, niezawodnością i prostą, komercyjną konstrukcją, która doskonale prezentuje się w miejscu pracy. Szybki procesor Intel ułatwia realizację zadań, a monitor o przekątnej 23,8 cala tworzy dużą przestrzeń do współpracy.
Niezawodna technologia
Wybierz teraz odpowiednie komponenty dla swojej firmy, z możliwością rozbudowy w przyszłości.
Wysuwana kamera
Unikaj przypadkowych lub złośliwych nagrań, dzięki wysuwanej kamerze 5 MP w tym komputerze.
Eleganckie, profesjonalne wzornictwo
Monitor z mikrokrawędziami, który pozwala zminimalizować ilość miejsca zajmowanego na biurku.
Windows 11
Pracuj z dowolnego miejsca bez utraty wydajności lub bezpieczeństwa, korzystając z systemu Windows 11 wspomaganego technologią współpracy i łączności HP.
Wysoka jakość i mobilność
Zyskaj niezwykłe połączenie responsywnej wydajności, łączności i szybkości działania, dzięki procesorowi Intel Core 12. generacji, który pozwoli Ci na szybkie i niezawodne uruchamianie aplikacji, tworzenie treści i nawiązywanie łączności.
Łatwa współpraca
Monitor o przekątnej 23,8 cala pozwala na łatwą współpracę z innymi pracownikami i klientami, a wysuwana kamera, głośniki i układ dwóch mikrofonów ułatwiają współpracę online.
Wygodna praca
Pochylany ekran o przekątnej 23,8 cala pozwala użytkownikom znaleźć optymalne ustawienie i stworzyć idealną przestrzeń do pracy.
Dane techniczne
| Model | Pro 240 G9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Liczba wątków | 10 |
| Liczba rdzeni | 12 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-1235U |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 419 mm |
| Szerokość | 540.6 mm |
| Głębokość | 183.7 mm |
| Waga | 5.37 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|