Producenci
HP Inc. Komputer Z1 Tower G9 i9-14900 1TB/32GB/W11P 8T1G3EA
Opis
Najbardziej przystępny w cenie, profesjonalnie certyfikowany komputer stacjonarny Z
Wydajność na poziomie profesjonalnym jest teraz w zasięgu ręki dzięki komputerowi stacjonarnemu stworzonemu do projektowania, edycji, a nawet gier. Od CAD 2D i 3D po tworzenie treści VR dla początkujących, zyskaj szybkość i efektywność w swoich procesach pracy. Wyjdź poza zwykły komputer PC dzięki komputerowi stacjonarnemu certyfikowanemu dla wybranych profesjonalnych aplikacji.
Dane techniczne
| Model | HP Z1 G9 Tower Desktop PC |
| Rodzina procesora | Intel Core i9 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.8 GHz |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Liczba wątków | 32 |
| Liczba rdzeni | 24 |
| Cache L3 | 36 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i9-14900 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 4060 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 3 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 7 x USB 3.1 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 4 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 1 |
| Gniazda rozszerzeń | 3 x M.2 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Moc zasilacza | 550 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 308 mm |
| Szerokość | 337 mm |
| Głębokość | 155 mm |
| Waga | 5.7 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|