Producenci
HP Inc. Komputer stacjonanrny 290SFF G9 i7-13700 512GB/16GB/DVD/W11P 997J0ET
Opis
Podstawowe przetwarzanie danych w firmie
HP Pro SFF 290 pomaga zoptymalizować zasoby biznesowe. Wyposażony w wydajny procesor Intel , niezbędne narzędzia oraz funkcje zabezpieczeń dla biznesu, ten łatwy w konfiguracji i przystępny cenowo komputer oferuje skalowalną i funkcjonalną konstrukcję, która może rozwijać się wraz z Twoją firmą.
Moc zoptymalizowana pod kątem wydajności
Wybierz procesor Intel Core i7 13. generacji , aby uzyskać jak największą wydajność. Mając do dyspozycji do 64 GB pamięci, opcjonalny dysk SSD M.2 NVMe i oddzielną kartę graficzną , możesz łatwo zarządzać swoimi codziennymi zadaniami w firmie.
Możliwość rozbudowy w przyszłości
Dwie kieszenie i dwa pełnowymiarowe gniazda o pełnej wysokości, w tym gniazda PCIe x16 i PCIe x1, zapewniają możliwość rozbudowy w przyszłości. Konfigurowalne porty USB pomagają zapewnić szeroką kompatybilność z istniejącymi technologiami.
Pomóż dbać o bezpieczeństwo danych
Pomóż chronić swoją inwestycję i dane za pomocą oprogramowania układowego TPM, zabezpieczenia HP Drive Lock i fizycznego gniazda z blokadą zabezpieczającą. Dodatkowe zabezpieczenia zapewnia opcjonalny czujnik włamania i zintegrowany system blokady kablowej do zabezpieczania urządzeń przewodowych.
Pomóż chronić naszą wspólną przyszłość
Zewnętrzna część opakowania komputera HP Pro SFF 290 G9 jest w 92% wytworzona z materiałów pozyskanych w zrównoważony sposób i podlega recyklingowi.
Dane techniczne
| Model | HP Pro SFF 290 G9 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie procesora | 4.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.2 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Liczba wątków | 24 |
| Liczba rdzeni | 16 |
| Cache L3 | 30 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-13700 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac |
| Napęd optyczny | Slim |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-in) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 1 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wysokość | 270 mm |
| Szerokość | 95 mm |
| Głębokość | 303 mm |
| Waga | 4.2 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |