Producenci
HP Inc. Komputer stacjonarny 290 Tower G9 i5-13500 256GB/16GB/DVDR/W11P 936A7EA
Opis
Maksymalne wykorzystanie inwestycji
HP Pro Tower 290 pomaga zoptymalizować zasoby przedsiębiorstwa. Wyposażony w wydajny procesor Intel, niezbędne narzędzia oraz funkcje zabezpieczeń dla biznesu, ten łatwy w konfiguracji i przystępny cenowo komputer oferuje skalowalną i funkcjonalną konstrukcję, która może rozwijać się wraz z firmą.
Większa moc obliczeniowa
Dotrzymaj kroku potrzebom firmy, dzięki wydajnemu procesorowi Intel oraz potężnej pamięci, napędom i karcie graficznej.
Pomóż dbać o bezpieczeństwo danych
Pomóż chronić swoją inwestycję i dane za pomocą oprogramowania układowego TPM, zabezpieczenia HP Drive Lock i gniazda z blokadą zabezpieczającą.
Możliwość rozbudowy w przyszłości
Trzy kieszenie oraz trzy pełnowymiarowe gniazda oferują możliwość rozbudowy w przyszłości.
Pomóż chronić naszą wspólną przyszłość
Opakowanie komputera HP Pro Tower 290 G9 jest w 92% ekologiczne i nadaje się do recyklingu.
Windows 11
Pracuj z dowolnego miejsca bez utraty wydajności lub bezpieczeństwa, korzystając z systemu Windows 11 wspomaganego technologią współpracy i łączności HP.
Łatwe zarządzanie komputerem
Bezpośredni dostęp do potrzebnych aktualizacji i mniej czasu poświęcanego na zarządzanie aktualizacjami dzięki funkcji HP Support Assistant.
Dane techniczne
| Model | 290 Tower G9 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 3.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.8 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Liczba rdzeni | 14 |
| Liczba wątków | 20 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-13500 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Napęd optyczny | Slim |
| Napęd optyczny | DVD |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 1 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wysokość | 337 mm |
| Szerokość | 155 mm |
| Głębokość | 303 mm |
| Waga | 4.7 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |