Producenci
HP Inc. Mini PC t540/W19/64GF/8GR TC 1X7P2AA
Opis
Dane techniczne
| Model | T540 |
| Taktowanie procesora | 1.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 2.8 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD RyzenTM R1305G |
| Karta graficzna | 2/4/ RadeonTM Vega 3 GPU |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 0 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Pojemność zainstalowanych dysków | 64 GB |
| Typ dysku | eMMC |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obudowa | Mini PC |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 35 x 200 x 200 mm |
| Pozostałe parametry | Windows 10 IoT Enterprise LTSC 2019 |