Producenci
HP Inc. Mobilna stacja robocza ZBook Firefly G10 W11P i5-1335U/512GB/16GB/14.0 865P9EA
Opis
Większa wydajność. Nie rozmiar
Profesjonalne osiągi plus rzeczywista mobilność łączą się w tym niezwykle eleganckim i mocnym komputerze przenośnym. Zachowaj produktywność, niezależnie od lokalizacji, dzięki zintegrowanej lub osobnej grafice i procesorowi, kamerze AI i karcie dźwiękowej, oraz doskonałemu ekranowi. Masz wszystko, co potrzebne do współpracy i zarządzania projektami z dowolnego miejsca.
Przejdź na profesjonalne osiągi
Zapomnij o opóźnieniach oraz zawieszających się programach i ciesz się szybszą reakcją systemu podczas realizacji swoich projektów. Dzięki procesorom Intel i zintegrowanej lub osobnej grafice możesz równocześnie otwierać duże pliki i uruchamiać profesjonalne aplikacje, aby móc błyskawicznie realizować wiele zadań i zwiększyć produktywność.
Łączność Komunikacja Współpraca
Efektywna współpraca przy użyciu ZBook Firefly. Kamera 5 MP z funkcją automatycznego kadrowania, wspomaganą sztuczną inteligencją zapewnia lepszą jakość obrazu nawet przy słabym oświetleniu, a oprogramowanie do redukcji szumów blokuje zakłócenia z otoczenia, dzięki czemu można nawiązywać połączenia niemal z każdego miejsca.
Pracuj cały dzień. W dowolnym miejscu
Ważący zaledwie 1,45 kg nasz przenośny ZBook jest stworzony do pracy mobilnej. Ten smukły, a jednocześnie solidny komputer z wytrzymałą baterią z łatwością zmieści się w torbie, dzięki czemu możesz pracować produktywnie w dowolnym miejscu. To naprawdę wysoce wydajna, mobilna stacja robocza.
Daj się pochłonąć pracy
Im więcej widzisz, tym więcej możesz zrobić. Współczynnik proporcji 16:10 oznacza mniej przewijania, ponieważ pozwala przeglądać o 11% więcej treści w pionie, w porównaniu z wyświetlaczem o współczynniku proporcji 16:9. Zobacz więcej treści programów i aplikacji, z których korzystasz na co dzień.
Windows 11
Pracuj z dowolnego miejsca bez utraty wydajności lub bezpieczeństwa, korzystając z systemu Windows 11 wspomaganego technologią współpracy i łączności HP.
Procesor Intel Core i5
Doświadcz potężnej wydajności i mocy obliczeniowej podczas realizacji codziennych zadań oraz wtedy, gdy potrzebujesz wyższej wydajności dzięki procesorowi Intel Core i5.
Szybka pamięć masowa HP Z Turbo Drive
Pracuj bez ograniczeń z dowolnego miejsca dzięki lokalnej pamięci masowej PCIe, która jest do 6 razy szybsza niż dyski SATA SSD i do 21 razy szybsza niż tradycyjne dyski twarde.
Technologia HP Fast Charge
Możliwość ultraszybkiego ładowania pozwala naładować baterię od zera do 50% w zaledwie 30 minut.
Odporna na zalanie klawiatura
Wypadki się zdarzają dlatego wyposażyliśmy naszą klawiaturę w otwór odpływowy, tak aby rozlana ciecz mogła wypłynąć dołem, ułatwiając czyszczenie urządzenia.
Najlepsze w branży funkcje zabezpieczeń
Każdy komputer jest standardowo wyposażony w zaawansowane funkcje zabezpieczeń. Zabezpieczenia systemu, takie jak HP Sure Start pierwszy w branży, samonaprawiający się BIOS sprawiają, że Twoje urządzenie jest dobrze zabezpieczone, podobnie jak Twoje dane i tożsamość.
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | HP ZBook Firefly 14 inch G10 Mobile Workstation PC |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-1335U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 250 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Nvidia RTX A500 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 4 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 51 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 19.9 mm |
| Szerokość | 315.6 mm |
| Głębokość | 224.3 mm |
| Waga | 1.45 kg |