Producenci
HP Inc. Mobilna stacja robocza ZBook Firefly G10 W11P i7-1355U/16GB/1TB/14.0 865Q1EA
Opis
Przenośna stacja robocza HP ZBook Firefly 14" G10
Wydajne stacje robocze o przemyślanej konstrukcji dla zaawansowanych użytkowników, którzy wymagają efektywnych rozwiązań informatycznych łączących szybkość z wysoką jakością grafiki. Stacje robocze HP to systemy, które można łatwo kupić i szybko zainstalować. Są proste w konserwacji i doskonale nadają się do obsługi firm. Łatwo je dostosować do złożonych potrzeb i nowych wyzwań.
Inspiracja i innowacja.
Najlepsze w branży stacje robocze HP Z to niepowstrzymane narzędzia, które pomogą Ci przekuć wizję w rzeczywistość. Bez względu na rodzaj zadania HP oferuje rozwiązanie dostosowane do Twoich inspiracji twórczych.
Przejdź na profesjonalne osiągi
Zapomnij o opóźnieniach oraz zawieszających się programach i ciesz się szybszą reakcją systemu podczas realizacji swoich projektów. Dzięki procesorom Intel i zintegrowanej lub osobnej grafice możesz równocześnie otwierać duże pliki i uruchamiać profesjonalne aplikacje, aby móc błyskawicznie realizować wiele zadań i zwiększyć produktywność.
Pracuj cały dzień. W dowolnym miejscu.
Ważący zaledwie 1,45 kg nasz przenośny ZBook jest stworzony do pracy mobilnej. Ten smukły, a jednocześnie solidny komputer z wytrzymałą baterią[6] z łatwością zmieści się w torbie, dzięki czemu możesz pracować produktywnie w dowolnym miejscu. To naprawdę wysoce wydajna, mobilna stacja robocza.
Łączność Komunikacja Współpraca
Efektywna współpraca przy użyciu ZBook Firefly. Kamera 5 MP z funkcją automatycznego kadrowania, wspomaganą sztuczną inteligencją zapewnia lepszą jakość obrazu nawet przy słabym oświetleniu, a oprogramowanie do redukcji szumów blokuje zakłócenia z otoczenia, dzięki czemu można nawiązywać połączenia niemal z każdego miejsca.
Daj się pochłonąć pracy
Im więcej widzisz, tym więcej możesz zrobić. Współczynnik proporcji 16:10 oznacza mniej przewijania, ponieważ pozwala przeglądać o 11% więcej treści w pionie, w porównaniu z wyświetlaczem o współczynniku proporcji 16:9. Zobacz więcej treści programów i aplikacji, z których korzystasz na co dzień.
Opis dotyczy serii ZBook Firefly 14" G10. Rzeczywiste cechy mogą się różnić w zależności od konfiguracji stacji roboczej.
Dane techniczne
| Typ | Mobilne stacje robocze |
| Model | HP ZBook Firefly 14 inch G10 Mobile Workstation |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-1355U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Nvidia RTX A500 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 51 Wh |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 1.99 cm |
| Szerokość | 31.56 cm |
| Głębokość | 22.43 cm |
| Waga | 1.45 kg |