Producenci
HP Inc. Mobilna stacja robocza ZBook Firefly G11 A W11P/14 R7-8840HS 1TB/32GB A3ZE3ET
Opis
Przenośna stacja robocza HP ZBook Firefly 14" G11 A (A3ZE3ET)
Większa wydajność. Nie rozmiar
Profesjonalne osiągi plus rzeczywista mobilność łączą się w tym niezwykle eleganckim i mocnym komputerze przenośnym. Zachowaj produktywność niezależnie od lokalizacji, dzięki zintegrowanej karcie graficznej i procesorowi AMD, kamerze AI i karcie dźwiękowej oraz doskonałemu ekranowi. Masz wszystko, co potrzebne do współpracy i zarządzania projektami z dowolnego miejsca.
Wydajność na profesjonalnym poziomie
Zapomnij o opóźnieniach i zacięciach, stawiając na szybki czas reakcji, dzięki procesorowi AMD Ryzen PRO.
Łączność Komunikacja Współpraca
Pracuj wydajnie w dowolnym miejscu, dzięki kamerze 5 Mpx i opartemu na AI oprogramowaniu do blokowania zakłóceń z otoczenia.
Pracuj cały dzień. W dowolnym miejscu.
Zachowaj produktywność w każdym miejscu, dzięki naszemu najbardziej mobilnemu komputerowi ZBook. Ten ważący od 1,4 kg smukły komputer jest stworzony do pracy mobilnej.
Zadbaj o lepszą wspólną przyszłość, korzystając z komputerów, tworzonych z myślą o ochronie środowiska.
W HP dbamy o wpływ naszych produktów na ludzi, społeczności i planetę. Dlatego nasze urządzenie może pochwalić się certyfikatem EPEAT Gold, a zewnętrzna część opakowania składa się w 100% w materiałów ekologicznych.
Windows 11
Pracuj z dowolnego miejsca bez utraty wydajności lub bezpieczeństwa, korzystając z systemu Windows 11 wspomaganego technologią współpracy i łączności HP.
Procesor AMD Ryzen
Ożywiaj swoje pomysły szybko i efektywnie dzięki najnowszym procesorom AMD Ryzen.
Szybka pamięć masowa HP Z Turbo Drive
Pracuj bez ograniczeń z dowolnego miejsca dzięki lokalnej pamięci masowej PCIe, która jest do 6 razy szybsza niż dyski SATA SSD i do 21 razy szybsza niż tradycyjne dyski twarde.
Technologia HP Fast Charge
Możliwość ultraszybkiego ładowania pozwala naładować baterię od zera do 50% w zaledwie 30 minut.
Odporna na zalanie klawiatura
Wypadki się zdarzają - dlatego wyposażyliśmy naszą klawiaturę w otwór odpływowy, tak aby rozlana ciecz mogła wypłynąć dołem, ułatwiając czyszczenie urządzenia.
Wi-Fi 6E
Uzyskaj szybkie i niezawodne połączenie w gęstych środowiskach bezprzewodowych, dzięki transmisji danych Wi-Fi 6E.
Dane techniczne
| Typ | Mobilne stacje robocze |
| Model | HP ZBook Firefly 14 inch G11 A Mobile Workstation PC |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 7 |
| Taktowanie procesora | 3.3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.1 GHz |
| Obsługa ECC | Tak |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 16 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 7 PRO 8840HS |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | UWVA |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Radeon 780M |
| Producent chipsetu | AMD |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 32 GB pamięci DDR5-5600 MT/s (1 × 32 GB) |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Ready |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | 5,0 MPix |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk | System dźwięku Poly Studio, dwa głośniki stereo, dwa mikrofony cyfrowe HP skierowane na zewnątrz, klawisze funkcyjne do regulacji poziomu głośności, gniazdo jack combo (mikrofon/słuchawki), dźwięk HD |
| Pojemność baterii | 56 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 1.99 cm |
| Szerokość | 31.56 cm |
| Głębokość | 22.43 cm |
| Waga | 1.41 kg |