Producenci
HP Inc. Mobilna stacja robocza ZBook Firefly G11 A W11P/14.0 R5 8640HS 1TB/16GB A3YX8ET
Opis
Większa wydajność. Nie rozmiar
Profesjonalne osiągi plus rzeczywista mobilność łączą się w tym niezwykle eleganckim i mocnym komputerze przenośnym. Zachowaj produktywność niezależnie od lokalizacji, dzięki zintegrowanej karcie graficznej i procesorowi AMD, kamerze AI i karcie dźwiękowej oraz doskonałemu ekranowi. Masz wszystko, co potrzebne do współpracy i zarządzania projektami z dowolnego miejsca.
Wydajność na profesjonalnym poziomie
Zapomnij o opóźnieniach i zacięciach, stawiając na szybki czas reakcji, dzięki procesorowi AMD Ryzen PRO.
Łączność Komunikacja Współpraca
Pracuj wydajnie w dowolnym miejscu, dzięki kamerze 5 Mpx i opartemu na AI oprogramowaniu do blokowania zakłóceń z otoczenia.
Pracuj cały dzień. W dowolnym miejscu.
Zachowaj produktywność w każdym miejscu, dzięki naszemu najbardziej mobilnemu komputerowi ZBook. Ten ważący od 1,4 kg smukły komputer jest stworzony do pracy mobilnej.
Zadbaj o lepszą wspólną przyszłość, korzystając z komputerów, tworzonych z myślą o ochronie środowiska.
W HP dbamy o wpływ naszych produktów na ludzi, społeczności i planetę. Dlatego nasze urządzenie może pochwalić się certyfikatem EPEAT Gold, a zewnętrzna część opakowania składa się w 100% w materiałów ekologicznych.
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | HP ZBook Firefly 14 inch G11 A Mobile Workstation PC |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 5 |
| Taktowanie procesora | 3.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.9 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 16 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 5 8640HS |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Radeon |
| Producent chipsetu | AMD |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Ready |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 56 Wh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 19.9 mm |
| Szerokość | 315.6 mm |
| Głębokość | 224.3 mm |
| Waga | 1.41 kg |