Producenci
HP Inc. Mobilna stacja robocza ZBook Fury G11/W11P i7-14700HX 32GB/1TB/16.0 62X78EA
Opis
Tak wydajny, że zapomnisz, że to laptop
Możliwość wykonywania nawet najbardziej intensywnych zadań na laptopie ZBook Fury z procesorem klasy desktop. Zintegrowana lub oddzielna karta graficzna, wspaniały ekran i funkcje współpracy pozwalają edytować filmy 8K, renderować w 3D i trenować modele uczenia maszynowego. Doświadcz ekstremalnej wydajności nawet w podróży.
Możliwość równoczesnego wykonywania wielu intensywnych zadań
Realizuj błyskawicznie bardzo wymagające projekty graficzne z procesorem Intel oraz zintegrowaną lub oddzielną kartą graficzną.
Wąska ramka zapewniająca większą przestrzeń ekranową.
Urzeczywistnij swoje projekty na doskonałej jakości ekranie z wąską ramką, z którym zobaczysz jeszcze więcej treści.
Modernizuj. Rozbudowuj. Zmieniaj.
Postaw na przestrzeń dyskową i pamięć RAM rodem z komputera stacjonarnego, z możliwością rozszerzenia. Dzięki niewymagającemu narzędzi dostępowi do podzespołów rozbudowa urządzenia jest niezwykle prosta.
Zadbaj o lepszą wspólną przyszłość, korzystając z komputerów, tworzonych z myślą o ochronie środowiska.
W HP dbamy o wpływ naszych produktów na ludzi, społeczności i planetę. Dlatego nasze urządzenie może pochwalić się certyfikatem EPEAT Gold, a zewnętrzna część opakowania składa się w 100% w materiałów ekologicznych.
Windows 11
Pracuj z dowolnego miejsca bez utraty wydajności lub bezpieczeństwa, korzystając z systemu Windows 11 wspomaganego technologią współpracy i łączności HP.
Procesor Intel Core i7
Uruchamiaj jednocześnie kilka obciążających procesor programów bez poświęcania wydajności dzięki procesorowi Intel Core i7
Szybka pamięć masowa HP Z Turbo Drive
Pracuj bez ograniczeń z dowolnego miejsca dzięki lokalnej pamięci masowej PCIe, która jest do 6 razy szybsza niż dyski SATA SSD i do 21 razy szybsza niż tradycyjne dyski twarde.
Odporna na zalanie klawiatura
Wypadki się zdarzają dlatego wyposażyliśmy naszą klawiaturę w otwór odpływowy, tak aby rozlana ciecz mogła wypłynąć dołem, ułatwiając czyszczenie urządzenia.
Najlepsze w branży funkcje zabezpieczeń
Każdy komputer jest standardowo wyposażony w zaawansowane funkcje zabezpieczeń. Zabezpieczenia systemu, takie jak HP Sure Start pierwszy w branży, samonaprawiający się BIOS sprawiają, że Twoje urządzenie jest dobrze zabezpieczone, podobnie jak Twoje dane i tożsamość.
Dane techniczne
| Typ | Mobilne stacje robocze |
| Model | HP ZBook Fury 16 G11 Mobile Workstation PC |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.5 GHz |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 20 |
| Liczba wątków | 28 |
| Cache L3 | 33 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-14700HX |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | NVIDIA RTX 3500 Ada |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 12 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 be |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.4 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x Mini DisplayPort |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 95 Wh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Liczba komór | 8-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 28.6 mm |
| Szerokość | 363 mm |
| Głębokość | 250 mm |
| Waga | 2.4 kg |