Producenci
HP Inc. Mobilna stacja robocza ZBook Power G11/W11P U7-155H 1TB/32GB A3YY2ET
Opis
Większa wydajność. Nie rozmiar
Uzyskaj profesjonalną wydajność i bezpieczeństwo urządzenia ZBook w niewiarygodnie przystępnej cenie. Zwiększ produktywność dzięki temu wytrzymałemu urządzeniu klasy premium posiada ulepszone funkcje współpracy oraz profesjonalne komponenty, które umożliwiają uruchomienie aplikacji do CAD, konceptualizacji 3D, modelowania, renderingu i innych.
Certyfikowana moc w zasięgu ręki
Błyskawicznie realizuj projekty 3D, korzystając ze zintegrowanej lub oddzielnej karty graficznej, procesora Intel oraz dużych konfiguracji pamięci.
Łączność Komunikacja Współpraca
Wydajna współpraca przy użyciu ZBook Power. Kamera 5 Mpx, Wi-Fi 6E i wytrzymała bateria zapewniają bezproblemową łączność.
Wytrzymała, w pełni aluminiowa obudowa
Komputer ten, zaprojektowany z myślą o przejściu rygorystycznych testów klasy wojskowej, jest wytrzymały i elegancki.
Zadbaj o lepszą wspólną przyszłość poprzez korzystanie z komputerów PC tworzonych z myślą o ochronie środowiska
W HP dbamy o wpływ naszych produktów na ludzi, społeczności i planetę. Dlatego nasze urządzenie może pochwalić się certyfikatem EPEAT Gold, a zewnętrzna część opakowania składa się w 100% w materiałów ekologicznych.
Dane techniczne
| Typ | Mobilne stacje robocze |
| Model | HP ZBook Power 16 inch G11 Mobile Workstation PC |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra |
| Taktowanie procesora | 1.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.8 GHz |
| Seria procesora | Seria pierwsza |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 16 |
| Liczba wątków | 22 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core Ultra 7 155H |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Nvidia RTX 2000 Ada |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Ready |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 83 Wh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Liczba komór | 6-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 22.9 mm |
| Szerokość | 359.4 mm |
| Głębokość | 251 mm |
| Waga | 2.12 kg |