Producenci
HP Inc. Mobilna stacja robocza ZBook Power G11/W11P U9-185H/1TB/64GB 8T0M8EA
Opis
Uzyskaj profesjonalną wydajność i bezpieczeństwo urządzenia ZBook w niewiarygodnie przystępnej cenie. Zwiększ produktywność dzięki temu wytrzymałemu urządzeniu klasy premium posiada ulepszone funkcje współpracy oraz profesjonalne komponenty, które umożliwiają uruchomienie aplikacji do CAD, konceptualizacji 3D, modelowania, renderingu i innych.
Dane techniczne
| Typ | Mobilne stacje robocze |
| Model | HP ZBook Power 16 inch G11 Mobile Workstation PC |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra |
| Taktowanie procesora | 2.3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.1 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 16 |
| Liczba wątków | 22 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core Ultra 9 185H |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Model karty graficznej | NVIDIA RTX 3000 Ada |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 0 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 83 Wh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Liczba komór | 6-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 23 mm |
| Szerokość | 359 mm |
| Głębokość | 251 mm |
| Waga | 2.12 kg |