Producenci
HP Inc. Mobilna stacja robocza ZBook Studio G10 W11P i7-13700H/1TB/32GB 62V78EA
Opis
Doskonała immersja. Idealne wymiary
Przygotuj się na moment, w którym nadejdzie natchnienie. Bogaty w profesjonalne parametry, niezwykle elegancki komputer mieszczący się w torbie, przenośny ZBook Studio został opracowany po to, by pozwolić Ci pozostać na fali i zachować koncentrację. Teraz możesz tworzyć złożone zespoły, renderować w czasie rzeczywistym lub wykonywać wizualizacje danych niezależnie od lokalizacji.
Profesjonalnej klasy wydajność dla największych projektów
Przyśpiesz pracę nad treściami 3D z procesorem Intel, zintegrowaną lub oddzielną kartą graficzną oraz pamięcią z możliwością rozbudowy.
Współpracuj z innymi, będąc poza biurem
Pracuj wydajnie na lekkim laptopie przy użyciu trwałej baterii i oprogramowania AI Noise Suppression.
Zobacz więcej bez przewijania
Tchnij życie w swoje projekty za pomocą genialnego monitora oraz proporcji obrazu 16:10, dzięki czemu możesz zobaczyć więcej treści w pionie.
Laptop do pracy, na którym chce się grać
Ciesz się szybką i bezproblemową grą, którą zapewnia profesor graficzny NVIDIA RTX dla profesjonalistów lub GeForce RTX. Podświetlaj ulubione klawisze i stwórz niestandardowe mapy klawiszy za pomocą oprogramowania Z Light Space i klawiatury RGB z podświetleniem LED indywidualnych przycisków.
Windows 11
Pracuj z dowolnego miejsca bez utraty wydajności lub bezpieczeństwa, korzystając z systemu Windows 11 wspomaganego technologią współpracy i łączności HP.
Procesor Intel Core i7
Uruchamiaj jednocześnie kilka obciążających procesor programów bez poświęcania wydajności dzięki procesorowi Intel Core i7.
Szybka pamięć masowa HP Z Turbo Drive
Pracuj bez ograniczeń z dowolnego miejsca dzięki lokalnej pamięci masowej PCIe, która jest do 6 razy szybsza niż dyski SATA SSD i do 21 razy szybsza niż tradycyjne dyski twarde.
Technologia HP Fast Charge
Możliwość ultraszybkiego ładowania pozwala naładować baterię od zera do 50% w zaledwie 30 minut.
Odporna na zalanie klawiatura
Wypadki się zdarzają dlatego wyposażyliśmy naszą klawiaturę w otwór odpływowy, tak aby rozlana ciecz mogła wypłynąć dołem, ułatwiając czyszczenie urządzenia.
Najlepsze w branży funkcje zabezpieczeń
Każdy komputer jest standardowo wyposażony w zaawansowane funkcje zabezpieczeń. Zabezpieczenia systemu, takie jak HP Sure Start pierwszy w branży, samonaprawiający się BIOS sprawiają, że Twoje urządzenie jest dobrze zabezpieczone, podobnie jak Twoje dane i tożsamość.
Dane techniczne
| Typ | Mobilne stacje robocze |
| Model | HP ZBook Studio 16 inch G10 Mobile Workstation PC |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 14 |
| Liczba wątków | 20 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-13700H |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2400 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 500 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 4070 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 0 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 Type-A |
| Porty wideo | 2 x Thunderbolt 4 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 86 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 6-komorowa |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 19 mm |
| Szerokość | 356 mm |
| Głębokość | 242 mm |
| Waga | 1.73 kg |