Producenci
HP Inc. Monitor 23.8 cali Z24m G3 QHD Conferencing 4Q8N9AA
Opis
Dzięki funkcji HP Presence możesz współpracować z dowolnego miejsca, jednocześnie tworząc kolory, których potrzebujesz. Wyświetlacz HP Z24m G3 o przekątnej 23,8 cala zapewnia dokładność kolorów, HDR i QHD, dzięki czemu Twoje pomysły stają się rzeczywistością.
Dane techniczne
| Model | Z24m G3 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 526.8 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 400 nits |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 140 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 40 x 40 |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość z podstawą | 387 mm |
| Szerokość | 141 mm |
| Głębokość z podstawą | 625 mm |
| Waga z podstawą | 5.7 kg |