Producenci
HP Inc. Monitor 23.8 cali Z24q G3 QHD 4Q8N4AA
Opis
Z24q G3 wyświetla profesjonalne kolory i wzornictwo zoptymalizowane pod kątem pracy hybrydowej lub biurowej. Realizuj swoje pomysły dzięki wiodącej w branży dokładności kolorów i HDR 400 lub skorzystaj z 23,8-calowego ekranu QHD o gęstości pikseli idealnej do tworzenia wszędzie tam, gdzie znajduje się Twoje biurko.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | Z24q G3 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 526.8 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 400 nits |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 140 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 90 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.1 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 74 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 313.7 mm |
| Szerokość | 538.4 mm |
| Głębokość | 38.5 mm |
| Waga z podstawą | 4.8 kg |