Producenci
HP Inc. Monitor 27 cali E27u G5 QHD USB-C 6N4D3AA#ABB
Opis
Podnieś swój widok
Gdy różnica tkwi w szczegółach, ten monitor QHD o przekątnej 27 cali wyświetla wyrazistość, której potrzebujesz, aby skupić się na wykonywanym zadaniu. Dzięki bogatej głębi kolorów 99% sRGB i technologii IPS zobaczysz wyraźne, żywe kolory przy szerokich kątach widzenia. Aby uzyskać jeszcze większą produktywność, poszerz swój widok, łącząc szeregowo drugi wyświetlacz.
Wprowadź komfort do pracy
Gdy dajesz z siebie wszystko, aby czuć się jak najlepiej, łatwo jest znaleźć komfort przez cały dzień dzięki 4-kierunkowej regulacji zoptymalizowanej za pomocą szczegółowego podręcznika konfiguracji ergonomicznej w programie HP Display Center . Zadbaj o komfort oczu dzięki monitorowi wyposażonemu w technologię pozbawioną migotania, częstotliwość odświeżania 75 Hz i HP Eye Ease, zawsze włączony, wbudowany filtr przyćmionego światła niebieskiego.
Moc przez cały dzień
Kiedy jednego dnia pracujesz w domu, a drugiego w biurze, uwolnij siebie, swoje biurko i laptopa od plątaniny kabli, po prostu podłączając jeden kabel USB-C, który łączy wyświetlacz i wszystkie akcesoria od kamery internetowej po klawiaturę a wszystko to podczas ładowania laptopa mocą 65 W. Aby Twój dzień pracy był jeszcze łatwiejszy, natychmiast uruchamiaj wszystkie swoje urządzenia dzięki funkcji Single Power On i zabezpiecz stabilne połączenie internetowe za pomocą RJ-45.
Projekt, który inspiruje
Rozbudzaj radość na swoim biurku i na świecie dzięki monitorowi zbudowanemu wokół Ciebie. Elegancka, wydajna konstrukcja i 3-stronna ramka z mikrokrawędziami podnoszą poziom Twojego biura, jednocześnie maksymalizując przestrzeń. Oprócz wyglądu możesz cieszyć się monitorem, który zawiera tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu i metale. Dostosuj swoją przestrzeń, aby zwiększyć produktywność dzięki pasującym ekosystemom akcesoriów.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | E27u G5 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.23 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 nits |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 120 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | CCC |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Certyfikaty | BSMI |
| Certyfikaty | KC |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | KCC |
| Certyfikaty | ISO 9241-307 |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | WHQL |
| Certyfikaty | PSE |
| Certyfikaty | MEPS |
| Certyfikaty | CEL |
| Certyfikaty | PSB |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 34.5 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 364.49 mm |
| Szerokość | 613.41 mm |
| Głębokość | 46.22 mm |
| Waga | 7.2 kg |