Producenci
HP Inc. Monitor E32K G5 4K 6N4D6AA
Opis
Monitor HP E32k G5 4K USB-C (6N4D6AA)
Wizja precyzji
Unikalnie zaprojektowany, aby zapewnić niesamowity obraz i większą elastyczność, monitor HP E32k G5 4K USB-C na nowo definiuje precyzję, więc nic nie stoi na przeszkodzie Tobie i Twoim najlepszym wynikom. Stylowo wykonany z myślą o Twojej wygodzie i trosce o planetę, ten wyświetlacz 4K to potęga produktywności.
Widok do zobaczenia
Niezależnie od tego, czy się skupiasz, czy patrzysz na szerszą perspektywę, na tym rozległym monitorze 4K o przekątnej 31,5 cala dostrzeżesz każdy szczegół niezbędny do realizacji zadań. Uchwyć każdy wyjątkowy szczegół na obrazie lub w arkuszu kalkulacyjnym za pomocą czterokrotnie większa precyzja w porównaniu ze standardowym monitorem FHD, a wszystko to w niezmiennie żywych kolorach dzięki 99% przestrzeni barw sRGB.
Komfort w pracy
Gdy dajesz z siebie wszystko, liczy się dobre samopoczucie, komfort fizyczny i komfort oglądania są najważniejsze. Z łatwością znajdź komfort przez cały dzień dzięki 4-kierunkowej regulacji zoptymalizowanej dzięki szczegółowemu przewodnikowi konfiguracji ergonomicznej. Oglądaj wygodnie od rana do wieczora dzięki czujnikowi oświetlenia otoczenia, który automatycznie dostosowuje jasność wyświetlacza do otoczenia i ciesz się dodatkowym komfortem dzięki rozwiązaniu HP Eye Ease.
Proste i wydajne połączenia
Kiedy jednego dnia pracujesz w domu, a drugiego w biurze, uwolnij siebie, swoje biurko i laptopa od plątaniny kabli, po prostu podłączając jeden kabel USB-C, który łączy wyświetlacz i wszystkie akcesoria od kamery internetowej po klawiaturę a wszystko to podczas ładowania laptopa mocą do 65 W. Aby Twój dzień pracy był jeszcze łatwiejszy, natychmiast uruchamiaj wszystkie swoje urządzenia dzięki funkcji Single Power On i zabezpiecz stabilne połączenie internetowe za pomocą RJ-45.
Inspiracja na wyświetlaczu
Rozbudzaj radość na swoim biurku i na świecie dzięki monitorowi zbudowanemu wokół Ciebie. Elegancki wygląd, w tym zintegrowane podwójne głośniki o mocy 3 W, podniesie poziom Twojego biura, jednocześnie maksymalizując przestrzeń. Oprócz wyglądu zainspiruj się monitorem, który zawiera tworzywa sztuczne i metale pochodzące z recyklingu. Dostosuj swoją przestrzeń, aby zwiększyć produktywność dzięki dopasowanemu ekosystemowi akcesoriów.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 6N4D6AA |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 nits |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 8 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 30 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | ISO 9241-307 |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | MEPS |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | CCC |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Certyfikaty | BSMI |
| Certyfikaty | WHQL |
| Certyfikaty | PSB |
| Certyfikaty | CEL |
| Certyfikaty | PSE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 32 kW |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 421.2 mm |
| Wysokość z podstawą | 603.4 mm |
| Szerokość | 714 mm |
| Głębokość | 74.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 227 mm |
| Waga z podstawą | 8.4 kg |
| Pozostałe parametry |
|