Producenci
HP Inc. Monitor S7 Pro 727pk 4K TB4 8J9G2AA
Opis
Zaprojektowane dla Twojej rzeczywistości
Twórz inspirujące prace z realistyczną przejrzystością. 27-calowy model HP 4K Thunderbolt 4 pomaga rozświetlić Twoje pomysły w pełni skalibrowanej gamie oszałamiających kolorów. Przebij się przez najcięższe siły wielozadaniowość dzięki temu wyświetlaczowi o wysokiej wydajności.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 8J9G2AA |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.15 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 400 nits |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 140 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 29 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x Thunderbolt 4 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Gniazda we/wy | 5 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | PSB |
| Certyfikaty | VCCI |
| Certyfikaty | KCC |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | FCC |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | KC |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | RCM |
| Certyfikaty | CCC |
| Certyfikaty | BSMI |
| Certyfikaty | CEL |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 215 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 354 mm |
| Wysokość z podstawą | 540.5 mm |
| Szerokość | 613.4 mm |
| Głębokość | 74.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 225.2 mm |
| Waga z podstawą | 6.5 kg |