Producenci
HP Inc. Monitor Z24u G3 WUXGA USB-C display 1C4Z6AA
Opis
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | Z24u G3 |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 96 '' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Czas reakcji | 5 s |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,2 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Certyfikaty | TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 32 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 34.29 mm |
| Szerokość | 53.17 mm |
| Głębokość | 3.85 mm |
| Waga | 5.3 kg |
| Klasa energetyczna | E |