Producenci
HP Inc. MultiDevice635 Black Wireless Mouse 1D0K2AA
Opis
Mysz bezprzewodowa HP 635 Multi-Device
W podróży,w biurze, z jednym urządzeniem lub wieloma. Niezależnie od tego, jak pracujesz i nad czym pracujesz, ta mysz jest gotowa na wszystko. Ta wygodna i konfigurowalna mysz z programowalnymi przyciskami obsługuje również łączność Bluetooth, co zapewnia dodatkową elastyczność.
- Zgodność z komputerami z dostępną technologią USB Typ A i Bluetooth.
- Połączenie z 3 urządzeniami,
- Możliwość dostosowania do potrzeb urzytkownika,
- Gotowa do podróży, kompaktowa konstrukcja
Dane techniczne
| Model | HP 635 Multi-Device |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Bluetooth |
| Interfejs | USB-C |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | (SZER. X GŁĘB. X WYS.) 5,71 × 3,62 × 10,21 cm |
| Waga | 0.08 kg |